Team en bestuur voordekunst

voordekunst is ontstaan in 2010 als een initiatief van Amsterdams Fonds voor de Kunst. Sinds 1 juli 2011 is voordekunst een zelfstandige stichting.

Het team

Team voordekunst bestaat uit de volgende medewerkers (fotografie Jan Dirk van der Burg):

Roy Cremers

Directeur

roy@voordekunst.nl

LinkedIn

Kristel Casander

Relatiemanager

kristel@voordekunst.nl

LinkedIn

Michiel Bos

Relatiemanager

michiel@voordekunst.nl

LinkedIn

Jelle Agema

LinkedIn

Alyssa Mahler

Projectmedewerker

alyssa@voordekunst.nl

LinkedIn

Kim Bron

Projectmedewerker Communicatie

kim@voordekunst.nl

LinkedIn

Michelle Koppelmans

Projectassistent

michelle@voordekunst.nl

LinkedIn

Sarah Soethoudt

Projectassistent

sarah@voordekunst.nl

Lisanne Brouwer

Projectassistent

lisanne@voordekunst.nl

Julia Soede

Projectassistent

julia@voordekunst.nl

Het bestuur

Het bestuur van Stichting voordekunst bestaat uit de volgende leden:

Denise de Boer

Voorzitter

Adjunct directeur Frans Hals Museum / De Hallen, Haarlem

Felix Hillen

Penningmeester

Managing Director The Student Hotel

Bert Boer

Secretaris

Directeur-bestuurder Rijksmuseum Muiderslot

Marjolijn Kamphuis

Algemeen bestuurslid

Eigenaar en creatief directeur OK GO

Kiki Bakker

Algemeen bestuurslid

 

Het bestuur van voordekunst is onbezoldigd. Het bestuur volgt de Richtlijnen Governance Code Cultuur en hanteert de uitgangspunten van Goede Doelen Nederland. Het bestuur van Stichting voordekunst heeft kennisgenomen van de Code Goed Bestuur voordekunst en kent een Rooster van aan- en aftreding. Met de directeur is een Directiestatuut overeen gekomen.

Colofon

Het platform wordt mede mogelijk gemaakt door:

Copywriter: Tanja Terstappen

Fotografie: Jan Dirk van der BurgJordi Huisman, Catharina Gerritsen, Michael Floor en Roderik Rotting

Huisstijl: Vruchtvlees

Online partner: Digital Natives

Voordekunst is mogelijk gemaakt dankzij de genereuze steun vanuit de Regeling Innovatie Cultuuruitingen 2009 van het Ministerie van Onderwijs Cultuur en Wetenschap.

 

voordekunst is lid van Goede Doelen Nederland, en is een erkend goed doel met CBF keurmerk.

© 2017