Leuke liedjes van vroeger, in het Limburgs dialect
Lieve mensen,
Wij zijn William en Angelina zoals jullie misschien al hebben gehoord en gelezen treden wij al regelmatig op als nieuw duo en de reacties zijn overweldigend.
Wij treden ook veel op in zorginstellingen en juist deze doelgroepen spreekt onze muziek enorm aan. Het is ieder keer weer een klein feestje. Wat maakt muziek toch los bij
Leuke liedjes van vroeger, in het Limburgs dialect
Lieve mensen,
Wij zijn William en Angelina zoals jullie misschien al hebben gehoord en gelezen treden wij al regelmatig op als nieuw duo en de reacties zijn overweldigend.
Wij treden ook veel op in zorginstellingen en juist deze doelgroepen spreekt onze muziek enorm aan. Het is ieder keer weer een klein feestje. Wat maakt muziek toch los bij deze mensen ongelofelijk.
Hierdoor zijn we toe aan een volgende stap nl. een cd maken van bekende liedjes in het Zuid-Limburgs dialect. Dan kan iedereen (na)genieten en meezingen met onze liedjes.
Wij hebben echter jullie hulp nodig om dit realiseren. De kosten bedragen € 5.000,--. We zijn daarom een crowdfundingactie gestart op voor de voordekunst.nl
Zou je ons initiatief willen ondersteunen? Dat zouden wij echt SUPER waarderen!!!
Iedere bijdrage is welkom!

Nieuwste donaties

Wilma Matheij
2-09-2019 20:00Mooi initiatief voor doelgroep

Germaine Silvertand
27-08-2019 19:09Daar zullen veel mensen van genieten william en Angelina

Een donateur
27-08-2019 19:08Prima dat er iets voor onze ouderen gedaan wordt