Als niemand je wilt zien, ga je anders kijken. Pas als je valt lijk je er even bij te horen. Heel even maar...
Bedankt dat je naar ons project wilt kijken! Wij zijn Patty Stenger en Yvonne Kroese. Wij werken al meer dan 20 jaar samen aan diverse projecten en opdrachtfilms. Met de korte animatiefilm See Me willen we ons eerste eigen vrije werk maken!
Samen met animatiestudio Happy
Als niemand je wilt zien, ga je anders kijken. Pas als je valt lijk je er even bij te horen. Heel even maar...
Bedankt dat je naar ons project wilt kijken! Wij zijn Patty Stenger en Yvonne Kroese. Wij werken al meer dan 20 jaar samen aan diverse projecten en opdrachtfilms. Met de korte animatiefilm See Me willen we ons eerste eigen vrije werk maken!
Samen met animatiestudio Happy Ship, componisten duo Rens Machielse en Willem Schneider, productiehuis Family Affair Films, en hopelijk jouw hulp, hopen we dat dit gaat lukken!

Waarover gaat See Me?
See Me verteld het verhaal van kleine Alice die samen met haar moeder op een feest is. Alice is het enige kind dat aanwezig is. Ze wil graag gezien worden maar haar moeder voorziet haar alleen van fysieke levensmiddelen. In een onveilige omgeving leert Alice haar angsten overwinnen en creëert zij haar eigen fantasie wereld samen met een ansjovis. Als haar fantasie ruw wordt verstoord, zet ze een stap waardoor ze eindelijk alle aandacht krijgt en gezien wordt.
Gezien worden is elementair. Voor kinderen als Alice, maar evenzogoed voor volwassenen. Besta je wel als je niet wordt gezien?
Het verhaal van Alice is van alle tijden. Zowel Yvonne als ik groeiden op in de jaren zestig en zeventig. Kinderen hadden nog geen recht van spreken. Daarbij waren wij beiden niet schattig, hadden we altijd verf in ons haar en konden we absoluut niet stilzitten wat ons vele uren straf heeft opgeleverd op karige zolderkamers. Daar bestreden we onze eenzaamheid met fantasie en creëerden onze eigen wereld waar we wel onderdeel van uitmaakten.
Het is niet dat we een moralistisch verhaaltje gaan vertellen. Ook geen specifiek kinderverhaal. We willen door de ogen van kleine Alice tonen wat er gebeurt als je niet wordt gezien.Het levert niet alleen angst op en onzekerheid maar ook fantasie en creativiteit. Alice leert haar angst beteugelen en maakt haar eigen wereld waardoor ze uiteindelijk steviger op haar benen staat.

Waarom zoeken we steun voor See Me?
Met See Me willen we ons onderscheiden van andere animatiefilms door de gekozen stijl. We maken in de film een combinatie van 2D en 3D animatie. We zullen ‘echte’ voorwerpen fotograferen die vervolgens gebruikt worden als structuur in de animatie. Met het gebruik van de verschillende materialen willen we inspelen op nostalgie, die onze primaire doelgroep doet denken aan hun eigen kindertijd. Daarnaast denken we dat deze vintage knip en plak stijl ook erg vernieuwend is en verrassend tussen andersoortige animaties.
We zouden je steun voor deze bijzondere en vernieuwende stijl erg goed kunnen gebruiken! Wil jij ons helpen kleine Alice tot leven te wekken?

Wat zijn onze tegenprestaties
Uiteraard bieden we tegenprestaties voor uw donatie!
€ 10 of meer...voor eeuwig vastgelegd in de 'met dank aan' sectie op de aftiteling, uitnodiging voor de première!
€25 of meer...voor eeuwig vastgelegd in de 'met dank aan' sectie op de aftiteling, een uitnodiging voor de première en een fraaie filmposter!
€50 of meer...voor eeuwig vastgelegd in de 'met dank aan' sectie op de aftiteling, uitnodiging voor de première plus je benen zullen een rol spelen in de film, wie wil dit nu niet?
€100 of meer.... vastgelegd in de 'met dank aan' sectie op de aftiteling, uitnodiging première, filmposter en je krijgt een gesigneerd boek van Patty Stenger! Keuze uit Zuidas of Vintage!
€250 of meer....voor eeuwig vastgelegd in de 'met dank aan' sectie op de aftiteling, uitnodiging voor de première, een gesigneerde print van een werk van Yvonne Kroese
€500 of meer...'met speciale dank aan' op de aftiteling, vip uitnodiging voor de première, gesigneerde print van een werk van Yvonne en een gesigneerd versie van beide boeken van Patty!
€750 of meer...voor eeuwig vastgelegd in de 'met speciale dank aan' sectie op de aftiteling, een vip uitnodiging voor de première, een zeefdruk van werk van Yvonne en een boeklezing van Patty
€1000 of meer...in de 'met ontzettend veel dank aan' op aftiteling een vip première voor 10 pers, een zeefdruk van werk van Yvonne, een schilderij van Patty en een diner verzorgd door de dames van Family Affair Films


Nieuwste donaties

Jan Kroon
27-02-2019 17:12Voor de kunst en mijn knieën!

Moos Kuppers
27-02-2019 07:29Ze zijn helden voor de kunst en als het zo ook kan; be it

Esther Gast
26-02-2019 21:48Kunst is heerlijk voor de zintuigen en mag nooit ophouden!