Wow, het is gelukt! De crowdfunding is geslaagd voor ons kinderboek voor moeders, 'Éven tot tien tellen!' De afgelopen weken zijn tekenares Theresa Hartgers en ik, bedenker Eva Brouwer, overspoeld met enthousiaste reacties over ons kinderboek voor moeders. Maar er was ook een vraag die steeds terugkeerde: "Maar hoe zit het met de vaders?" Ons kinderboek voor moeders leert je kindje tot 10 tellen,
Wow, het is gelukt! De crowdfunding is geslaagd voor ons kinderboek voor moeders, 'Éven tot tien tellen!'
De afgelopen weken zijn tekenares Theresa Hartgers en ik, bedenker Eva Brouwer, overspoeld met enthousiaste reacties over ons kinderboek voor moeders. Maar er was ook een vraag die steeds terugkeerde: "Maar hoe zit het met de vaders?"
Ons kinderboek voor moeders leert je kindje tot 10 tellen, en geeft tegelijk antwoord op vragen en twijfels over het combineren van je werk en je privéleven. Maar natuurlijk hebben vaders ook hun eigen herkenbare situaties en onzekerheden!
ABC-Poster voor Papa's
Dus we gunnen de papa's hun eigen feestje en quality time moment. Met veel trots introduceren we de 'ABC-poster voor papa's'. Leer je kind spelenderwijs het alfabet, met de hilarische tekeningen van Theresa Hartgers. Over thema's als:
In pyjama met een rokje erover en drie staarten in het haar naar school.
Hoe houd je je relatie leuk en loop je niet op elkaar te vitten?
"Wat zei de juf?" "Dat het goed ging" Wat zei ze dan? "Nou gewoon...prima"
Met jouw hulp willen we graag het tekenen en drukken van deze poster bekostigen. Ook hopen we alvast een hoop fans te creëren voor onze boodschap: je gezin is belangrijk, maar jij ook! ;) (Dat geldt voor moeders en vaders!)
Over de makers:
Eva Brouwer was 10 jaar lang televisiepresentator, tot ze besloot voor zichzelf te beginnen. Ze leert andere vrouwen zichzelf te presenteren onder het motto Pak je Podium. Ze is getrouwd met Evert-Jan en moeder van zoontje Rijck. Heeft moeite met opruimen.
Theresa Hartgers tekent, tekent en tekent. Is partner van Johnny en zelfbenoemd ploetermoeder van drie kinderen. Theresa begon aan een opvoeding vol structuur, maar heeft het losgelaten.
Help je mee?
We nodigen je van harte uit om een donatie te doen, zodat jij de eerste bent die het boek en/of de poster ontvangt. Uiteraard ook heel geschikt als kraamcadeau met een knipoog, of als Sinterklaascadeau, voor moeder en kind. (Dat scheelt weer.) Kijk snel naar de mooie tegenprestaties!
Meer weten?
Eva: www.evabrouwer.tv
www.instagram.com/evabrouwerpresents
Theresa: www.theresahartgers.nl
www.instagram.com/theresa_hartgers

Nieuwste donaties

Een donateur
23-10-2018 13:01Mooi initiatief en mooie tegenprestatie (cadeau van mijn vrouw Anne)

Angelique
8-10-2018 17:36Ondat het 2 toppers zijn die ervoor gaan hun droom waar te maken!

Een donateur
6-10-2018 12:07Om Eva te steunen