Welkom op de Crowdfunding pagina voor het debuut album van Hollow Men.
Wat tof dat je even de tijd hebt genomen voor het bezoeken van deze pagina!
Hollow Men nodigt je graag uit voor het lezen van hun verhaal. Het filmpje heeft al veel uitgelegd maar hieronder vind je alle informatie over de band én natuurlijk over de Crowdfunding.
Even
Welkom op de Crowdfunding pagina voor het debuut album van Hollow Men.

Wat tof dat je even de tijd hebt genomen voor het bezoeken van deze pagina!
Hollow Men nodigt je graag uit voor het lezen van hun verhaal. Het filmpje heeft al veel uitgelegd maar hieronder vind je alle informatie over de band én natuurlijk over de Crowdfunding.
Even voorstellen?
Hollow Men is opgericht in oktober 2015 door songwriter Joris J. Mellema met destijds het idee zijn eigen nummers in band formatie uit te voeren. Wat er na het starten van de alternatieve rock band gebeurde had niemand in de band ooit verwacht. Het jonge gedreven vijftal trok veel aandacht en stond binnen een paar maanden zowel in de finale van de POPgroningen Talent Award als het Rode Oortjes Festival in Groningen. Het jaar 2016 bracht Hollow Men grote podia met als hoogtepunten het Bevrijdingsfestival en het mogen spelen voor 5000 man op de Grote Markt in Groningen.
POPgroningen - "De altijd aanwezige akoestische gitaar, meerstemmigheid, autobiografische teksten en donkere klankkleuren kenmerken de muziek"
Het jaar daarna begon goed met een reeks showcases op Eurosonic Noorderslag en een optreden in het Utrechtse Tivoli tijdens het Hemelbestormers Festival. Sinds afgelopen zomer is Hollow Men voor het blote oog niet actief geweest maar zijn er achter de schermen grootse plannen gemaakt. Door het uitvallen van de bassist én drummer hebben ze zich een half jaar terug moeten trekken in de oefenruimte.
Het was aan Joris om samen met de 2 gitaristen Rutger Odding en Tom Beijering te beslissen of er een doorstart zou komen. Eigenlijk is die er nooit geweest want de heren stonden in een paar maanden alweer met een complete band in de oefenruimte. Na het vinden van Sascha Grutterink op bas en Alex Michael Jones op drums hebben de heren hun grootste plan eindelijk in werking kunnen zetten. Namelijk het opnemen en uitbrengen van het debuutalbum!

Wat beteken jij voor Hollow Men?
De band heeft besloten om door middel van deze Crowdfunding het maken van het album te kunnen betalen. Bij het maken van een album komt meer kijken dan enkel de muziek opnemen. Met het bedrag dat ze binnen willen halen betaalt Hollow Men het opnemen, mixen en masteren van het album. Een deel van het bedrag zal ook worden geïnvesteerd in het drukken van het fysieke album. Zoals in het filmpje ook al werd verteld behoudt Hollow Men alle rechten van het album door alles zelf te betalen. In sommige gevallen sluiten bands een zogeheten SENA deal met hun producer waarin de rechten verdeeld worden. Het voordeel hiervan is dat de kosten lager worden maar het nadeel is dat er een stukje van de rechten weggeven wordt. Hollow Men heeft besloten alles in eigen beheer uit te willen brengen.
Het zou ontzettend gaaf zijn als jij daar bij zou willen helpen!
Zoals je hier rechts in beeld ziet zijn er allerlei manieren om te doneren. Aan de gekke tegenprestaties is wel te zien dat de band alles op alles zet om dit album te realiseren.
De heren kondigden een paar maanden terug het in oktober verwachte album aan met deze video. Een betere eerste indruk kan je niet krijgen:
https://www.youtube.com/watch?v=QQJuZpnQSgc
Waarom is er zo weinig muziek te vinden van Hollow Men?
Iets waarin Hollow Men zich onderscheidt van andere opkomende bands is het streven naar 100% kwaliteit en perfectie in alles wat de band doet. Iedereen die hen live al eens heeft kunnen zien, zal het hier mee eens zijn. Door de verandering in de ritme sectie heeft de band besloten niet eerder muziek uit te brengen tot dat ze weer compleet waren.

Meer weten over Hollow Men?
Nieuwste donaties

Maria Streutker
27-02-2018 11:54oud-leerling Joris...

Sjon
22-02-2018 10:53Voor me maat

Albert Stevens
21-02-2018 09:20Succes boys!!!