Even voorstellen
Mijn naam is Kiki en ik ben 25 jaar oud. Als kind bezocht ik de Jeugdtheaterschool en heb daar mijn liefde voor kunst en het podium kunnen ontwikkelen. In het laatste jaar van mijn gymnasium bezocht ik de vooropleiding van het conservatorium. Daar heb ik eerst een jaar muziektheater gestudeerd, maar kwam toen in aanraking met klassieke muziek en werd verliefd op de prachtige liederen van Fauré en
Even voorstellen
Mijn naam is Kiki en ik ben 25 jaar oud.
Als kind bezocht ik de Jeugdtheaterschool en heb daar mijn liefde voor kunst en het podium kunnen ontwikkelen. In het laatste jaar van mijn gymnasium bezocht ik de vooropleiding van het conservatorium. Daar heb ik eerst een jaar muziektheater gestudeerd, maar kwam toen in aanraking met klassieke muziek en werd verliefd op de prachtige liederen van Fauré en Debussy. Ik maakte de overstap naar klassieke zang en deed in 2014 mijn Bachelor examen. Nu rond ik mijn Master af met dit project!
Het concert
"Jij hebt niets tot mij gezegd. Jij gaf me niets omdat je arm bent. En je bent niet mooi, maar jou bemin ik."
Op zondag 26 juni aanstaande zal ik boven aan de marmeren trappen van Schouwburg Kunstmin in Dordrecht mijn Master of Music afsluiten met het concert ‘Zangen van Bilitis’. De repetities zijn in volle gang en de kaartverkoop is inmiddels gestart. Helaas is de kaartverkoop niet kostendekkend en hebben we meer geld nodig. Er moet een vleugel van goede kwaliteit gehuurd worden en de marmeren trappen opgetakeld worden, musici moeten betaald worden en we laten een mooie registratie van de dag maken. Met behulp van uw donatie kunnen we dit realiseren!

Repertoire
- 'Il Tramonto' - O. Respighi
- 'Chansons de Bilitis' - C. Debussy
- 'Lamento d'Arianna' - C. Monteverdi/O. Respighi (arr. Kiki Luitwieler)
Links
- www.kunstmin.nl
- www.kikiluitwieler.com
Nieuwste donaties

Iemand
26-05-2016 18:35Omdat wij onze nicht een warm hart toedragen

Iemand
20-05-2016 13:23We zij fan!

Iemand
20-05-2016 12:59We willen Kiki graag steunen in haar master concert.