Hallo! Wij zijn Marleen van Zon (20) en Stephanie Smit (27). Samen zijn we Kots. Wij zingen frivole liederen over liefde, mannen en andere walgelijkheden. Na ons afstuderen aan de theateropleiding in Amsterdam deden wij in het najaar van 2014 voor de gein auditie bij het RTL4 programma Holland’s Got Talent en schopten we het tot de finale. Na dit grote avontuur hebben we ook nog in de voorrondes van Cameretten en het Vara Leids
Hallo! Wij zijn Marleen van Zon (20) en Stephanie Smit (27). Samen zijn we Kots. Wij zingen frivole liederen over liefde, mannen en andere walgelijkheden. Na ons afstuderen aan de theateropleiding in Amsterdam deden wij in het najaar van 2014 voor de gein auditie bij het RTL4 programma Holland’s Got Talent en schopten we het tot de finale. Na dit grote avontuur hebben we ook nog in de voorrondes van Cameretten en het Vara Leids cabaret festival gestaan en kwamen we met ons eerste programma tot de finale van het Schager cabaret festival. Momenteel zijn we bezig met het maken van een avondvullend voorstelling met o.a. sketches en liedjes.
Om die liedjes gaat het nu vooral! Wij proberen met deze crowdfunding geld op te halen om een album te maken. Een album met 10 tracks, variërend van de bekende liederen van tv, een nieuwe carnavalskraker en vreemde intermezzo’s tot liefdesliedjes en diepgaande vieze poëzie. Dit album zullen wij ook gebruiken om onze theatertour te promoten die in het najaar van start zal gaan.
Het album wordt het spreekwoordelijke balletje dat vanaf dat moment zal rollen, zodat we nog meer muziek en theater kunnen blijven maken. Net zo lang tot we dement worden en beginnen te kwijlen.
Een album maken is hard werken en het kost veel tijd. We gaan dagenlang de studio in om op te nemen: zweten, huilen en elkaar de haren uittrekken. Het album moet verder ook gemasterd, gedrukt en gepromoot worden. Om dit te realiseren hebben wij geld nodig. Geld van jou en je moeder. Is net je erfenis van je dode oma op je rekening gestort? En denk je; jeetje, het wordt zomer en ik heb geen idee wat ik met al dat geld moet.
Wij ook niet.
Of toch wel. Kijk hier rechts op de pagina welke tegenprestaties wij voor je paraat hebben staan en doneer!
Doei.~
Kots
www.meidenvankots.nl
P.S. LET OP: lenen kost geld!
Nieuwste donaties

Marleen van Zon
29-05-2015 20:54omdat het kan

reke van Heijnsberg
29-05-2015 19:38Super te gekke voorstelling, waarbij je plat ligt van het lachen!

Iemand
29-05-2015 17:35Om walgelijk te blijven.