In een hyper-masculiene, krachtige en bijna onmenselijke collectie liet designer Jazz Kuipers haar unieke visie op mode zien. Gevoed door haar frustratie over het hedendaagse mannelijke modebeeld besloot ze om een eigen fantasierijk universum het leven in te blazen. Deze imposante show, genaamd ‘Havoc’, heeft haar frustratie echter niet gesust. Haar nieuwe missie is om iedereen rond de laten dwalen in een wereld van brute kracht, ongeëvenaarde toewijding en onmenselijke
In een hyper-masculiene, krachtige en bijna onmenselijke collectie liet designer Jazz Kuipers haar unieke visie op mode zien. Gevoed door haar frustratie over het hedendaagse mannelijke modebeeld besloot ze om een eigen fantasierijk universum het leven in te blazen. Deze imposante show, genaamd ‘Havoc’, heeft haar frustratie echter niet gesust. Haar nieuwe missie is om iedereen rond de laten dwalen in een wereld van brute kracht, ongeëvenaarde toewijding en onmenselijke perikelen.
Een missie verkondigen doet men echter niet alleen. Vandaar dat ze nu een crew van 20 creatief denkende mensen, die allen over hun eigen specialisaties beschikken, heeft samengesteld. Deze extreem gepassioneerde mensen kunnen niet wachten om Havoc de wereld over te laten nemen. Het enige wat ons nu nog tegenhoudt zijn de productiekosten.
Jazz Kuiper slaagde in 2013 cum laude met haar collectie ‘Havoc’, op het AMFI – Amsterdam Fashion Institute. Haar collectie werd geselecteerd voor de prestigieuze ‘Lichting’ by G-star award. Als gevolg showde ze ‘Havoc’ tijdens Amsterdam Fashion Week naast de meest getalenteerde design graduates van Nederland.
Geïnspireerd door video games, karakters uit comics en de afgewezen superhelden droom van elke man, creëerde Jazz hybriden tussen futuristische techniek en onbeschaafd mannelijk instinct. Deze visie ging rechtstreek in tegen de vrouwelijke tinten, die het modebeeld van de hedendaagse man leken te domineren.
‘Havoc; The Short Film’ is een manier voor Jazz om in 3 minuten haar verhaal te visualiseren en haar karakters het doel te laten vervullen waarvoor zij zijn gecreëerd.Dit zal niet zomaar een bewegende fashion shoot worden, maar een fusie tussen fashion en film. Onze crew bestaat uit studenten en afgestudeerden van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, SintLucas en het Amsterdam Fashion Institute. Zij hebben hun creatieve ideeën en visies samen gevoegd om zo het beste uit beide werelden te kunnen halen.
Om zo veel mogelijk mensen met de wereld van ‘Havoc’ kennis te kunnen laten maken, en om de ongelofelijke kracht van het mannelijke karakter te vieren, zal de film openen met een première in combinatie met een event. Naast de viewing zal er een expositie gecureerd worden waarin verschillende kunstvormen hun interpretatie op ‘Havoc’ zullen laten zien. Onder deze kunstvormen vallen bijvoorbeeld screenplay writers, concept artists, visual artists en vele anderen.
Als u wilt bijdragen aan de realisatie van de film en het event, kunt u via voordekunst doneren op deze pagina.
U kunt met ons in contact komen en de ontwikkeling van de film in de gaten houden via onze Facebook page ‘Havoc; The Short Film’. We hopen iedereen op het event te zien!
https://www.facebook.com/pages/HAVOC-the-Short-Film/528029830618107
Nieuwste donaties

Iemand
23-02-2014 23:53Ga vooral door met jullie project, we zijn trots op jullie. Anneke & Wim

Lectra Benelux NV
20-02-2014 09:39Fantastisch project, succes vanwege Lectra

Iemand
18-02-2014 12:35Omdat jullie geweldig zijn! Succes, Bert van Setten ([email protected])