Geef om het hart van de Caribische vrouw!
Help mij om mijn boek De lessen van mijn vrouwenhart uit te brengen in het Papiaments zodat Caribische vrouwen in Nederland en op de Antillen deze belangrijke lessen in hun eigen taal kunnen lezen.
Hoi, ik ben Ingeborg en ik heb een missie! Ik wil zoveel mogelijk vrouwen informatie geven over het vrouwenhart, de vrouwspecifieke risicofactoren
Geef om het hart van de Caribische vrouw!
Help mij om mijn boek De lessen van mijn vrouwenhart uit te brengen in het Papiaments zodat Caribische vrouwen in Nederland en op de Antillen deze belangrijke lessen in hun eigen taal kunnen lezen.
Hoi, ik ben Ingeborg en ik heb een missie! Ik wil zoveel mogelijk vrouwen informatie geven over het vrouwenhart, de vrouwspecifieke risicofactoren voor hart- en vaatziekten, hoe het vrouwenhart ziek wordt en hoe je dat merkt. Maar vooral ook hoe je zelf goed voor je hart kunt zorgen om hartproblemen te voorkomen. Waarom? Omdat ik zelf op mijn 51e out-of-the-blue een hartaanval heb gekregen en besefte dat er veel te weinig bekend is over het vrouwenhart.
Alles wat ik heb geleerd tijdens mijn herstel heb ik beschreven in mijn boek De lessen van mijn vrouwenhart. Dit boek is uitgekomen in het najaar van 2019. Inmiddels ligt de tweede druk in de boekwinkels. Een groot succes, waar ik heel trots op ben. Maar nog meer op het feit dat ik zoveel vrouwen heb kunnen bereiken en hopelijk heb kunnen inspireren om beter voor hun vrouwenhart te zorgen door een gezondere lifestyle.

Het hart van de Caribische vrouw
Onder Caribische vrouwen, zowel op de Antillen als in Nederland, zijn de risicofactoren om hartproblemen te krijgen, zoals overgewicht, diabetes, hoge bloeddruk, weinig bewegen en ongezond eten zeer hoog. Maar er is geen informatie over het vrouwenhart beschikbaar in het Papiaments. Ik woon zelf al meer dan 30 jaar op Curaçao en het is mijn droom om De lessen van mijn vrouwenhart in het Papiaments uit te brengen en beschikbaar te stellen aan Caribische vrouwen die al hartproblemen hebben en vrouwen die een hoog risico hebben op hart- en vaatziekten. Het is zo belangrijk om deze informatie in je eigen taal te kunnen lezen.

Wil je bijdragen?
Om mijn droom te verwezenlijken heb ik jouw hulp nodig om de vertaling en de druk- en verzendkosten te bekostigen.
Zo kun je bijdragen aan de informatievoorziening in het Papiaments over het vrouwenhart, de specifiek vrouwelijke risicofactoren en symptomen van hartproblemen bij vrouwen en over de fit-food-focus-fun methode. Hiermee kunnen ook vrouwen met een Caribische achtergrond hun levensstijl zodanig aanpassen dat ze de kans op hart- en vaatziekten kunnen verminderen en leren hoe ze beter voor hun vrouwenhart kunnen zorgen.
Als je het vrouwenhart en de Caribische vrouw een warm hart toedraagt, doneer dan een bedrag om dit mogelijk te maken. Kijk aan de rechterkant van deze pagina voor de tegenprestaties die ik bied als dank voor je bijdrage.
Ik dank je vanuit mijn hart! Masha danki di kurason!

Volg mij op Facebook (https://www.facebook.com/ingeborg.boswinkel) of Pinterest (https://www.pinterest.com/ingeborgboswinkel/de-lessen-van-mijn-vrouwenhart/)
Nieuwste donaties

Dr. Rick Steward
25-07-2021 16:25Goed wat je doet. Velen zullen er baat bij hebben.

Dettie
25-07-2021 01:52Ik denk dat niemand zich realiseert dat het ons allemaal kan overkomen en ik steun Ingeborg want zij is een hard werkende positieve vrouw

John
24-07-2021 13:45Goed bezig Inge 👍👍