Creadagia Media & Educatie daagt kinderen al sinds eind maart 2020 uit om hun persoonlijke beleving van de coronacrisis te schrijven en/of te tekenen.
En nu daag we ook donateurs en sponsors uit! Want we willen hier een mooi boek van uitgeven én een tijdcapsule met alle inzendingen naar de toekomst sturen. Om deze plannen te kunnen realiseren hebben we geld nodig.15.000 euro
De 100 beste inzendingen willen
Creadagia Media & Educatie daagt kinderen al sinds eind maart 2020 uit om hun persoonlijke beleving van de coronacrisis te schrijven en/of te tekenen.
En nu daag we ook donateurs en sponsors uit! Want we willen hier een mooi boek van uitgeven én een tijdcapsule met alle inzendingen naar de toekomst sturen.
Om deze plannen te kunnen realiseren hebben we geld nodig.15.000 euro
De 100 beste inzendingen willen we in een mooi boek bundelen dat hopelijk eind maart 2021 kan worden uitgegeven. Dit boek vol corona verhalen van kinderen biedt hen een collectieve herinnering voor later. Bovendien is het een toegevoegde waarde bij de toekomstige geschiedenis lessen.

Met alle creativiteit die kinderen eigen is verwoorden en verbeelden ze hun beleving van deze coronacrisis. De verhalen, verslagen, liedjesteksten, stripverhalen, rapteksten en tekeningen die inmiddels al ingezonden zijn getuigen van de impact die deze tijd op hen maakt. De op school geleerde spelling en grammatica proberen ze zo goed mogelijk toe te passen...
Alle inzendingen gaan eind maart 2021 met een tijdcapsule de grond in. Wellicht wordt die over 100 of 1000 jaar gevonden en lezen de mensen in de toekomst hoe Nederlandse kinderen in het jaar 2020 hun geschiedenis zelf geschreven hebben.
Door kinderen zelf over hun geschiedenis te laten schrijven willen we hun beleving d.m.v. een boek en een tijdcapsule documenteren voor de nabije en verre toekomst.


Nieuwste donaties

Mama
24-12-2020 10:25Voor mijn creatieve dochter die een mooie geschiedenis van dit jaar voor de jeugd wil achterlaten

Thera Coppens Iemand
14-12-2020 10:30Het maakt kinderen ervan bewust dat ze een stukje van de geschiedenis zijn en dat je vooruit en achteruit kunt kijken. Leuk om mee te doen!

Een donateur
10-12-2020 11:47Mooi project