Een avondje uit voor de vrijwilligers van het Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam? Dat moet lukken! Ja toch? Niet dan!
Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam
Als je kind ziek is, wil je als ouder zo dicht mogelijk in de buurt zijn. Je wilt binnen een paar minuten aan de rand van het bed staan als je kind je nodig heeft. Daarom zijn er de Ronald McDonald Huizen
Een avondje uit voor de vrijwilligers van het Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam? Dat moet lukken! Ja toch? Niet dan!

Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam
Als je kind ziek is, wil je als ouder zo dicht mogelijk in de buurt zijn. Je wilt binnen een paar minuten aan de rand van het bed staan als je kind je nodig heeft. Daarom zijn er de Ronald McDonald Huizen en heeft een ziek kind altijd z’n ouders dichtbij. Voor een kus, een knuffel of een verhaaltje voor het slapengaan. Zonder de belangeloze inzet van 1.600 vrijwilligers in heel Nederland zouden de huizen niet kunnen bestaan. Zonder hen geen ‘thuis ver van huis’. Zeven dagen in de week, 365 dagen per jaar zijn de huizen geopend. Zo ook het huis in Rotterdam. Het Ronald McDonald Huis Sophia Rotterdam en het Speeldek kunnen ook alleen maar bestaan dankzij de tomeloze inzet van onze ruim 180 vrijwilligers.
En daarom wil ik, Dave van der Wal ambassadeur van het Rotterdamse Huis en producent van het Wintervariété, de vrijwilligers een onvergetelijke avond uit bezorgen. Ik neem een "derde deel" van de tickets voor mijn eigen rekening, doen jullie de rest?

Dave's Wintervariété
Dave’s Wintervariété moet nu en de komende jaren een vertrouwde, warme en gezellige plek zijn waar Rotterdammers in de decembermaand willen zijn. Met deze show willen initiatiefnemers Dave van der Wal en David Severins de traditie van variété in de stad nieuw leven inblazen.
Dromen zijn er altijd. Overdag of ’s nachts in bed. Dromen zijn vaak een startpunt en het is aan jou of je er realiteit van maakt. Dromen kunnen je een punt aan je eigen horizon geven. Maar wat doe je ermee? Die vraag speelt een belangrijke rol in de gloednieuwe show van Dave’s Wintervariété 2019. Waar gaat je hart sneller van kloppen? Wat staat er nog op je verlanglijst? En welke droom koester je? Dave neemt je mee in zijn eigen droomwereld maar laat ook de dromen zien van zijn artiesten.
In 2017 werden de heren, in aanloop naar de eerste editie van het Wintervariété, door het Algemeen Dagblad geïnterviewd:
'Let it snow, let it snow'. De Rotterdamse entertainer Dave van der Wal zingt hartje zomer in de auto richting buitenlandse variététheaters kerstliedjes. Zo komt hij alvast in winterse sferen voor zijn nieuwe show, een mix van komedie, muziek en circusacts. Hij haalt samen met regisseur David Severins aankomende december een variétéshow naar Rotterdam. Een show te vergelijken met Tigerpalast in Frankfurt.
Van der Wal pakt het na 5 jaar Dave on Stage, een show die met 5 camera's werd opgenomen en op Kerstdagen te zien op TV Rijnmond, groots aan. In 2011 zaten er meer dan 1,5 miljoen mensen voor de buis te kijken naar zijn avonturen in het Oude Luxor Theater. Maar zijn Wintervariété wordt van een andere orde. Er komen 11 shows. De voorstellingen in sprookjessfeer zijn er voor de hele familie. Er treden artiesten uit binnen- en buitenland op.

Ambassadeur voor het Ronald McDonald huis Sophia Rotterdam
Eind september 2019 werd Dave van der Wal gevraagd om officieel ambassadeur te worden voor het huis. Zijn eerste daad is dit initiatief. Hij wil alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet door ze uit te nodigen bij het variété. In nauw overleg met de manager van het huis, Natasja Jongenotter, is het idee voor een crowdfunding ontstaan.

Nieuwste donaties

Iemand
23-11-2019 16:29Vrijwilligers zorgen voor net dat beetje extra, wat iedereen in deze situatie wel kan gebruiken. TNX

Lommerrijk
23-11-2019 14:59Omdat wij diep respect hebben voor al deze vrijwilligers dankzij wie, ouders heel dicht bij hun zieke kind kunnen verblijven.

Een donateur
23-11-2019 12:54Vrijwilligers verdienen een gouden lijst!