Hoera!! Emmy van Heugten - Mooi Kut magazine is geslaagd!

Dankzij 91 donaties die samen € 3.025 opleverden voor Emmy van Heugten.
Superbedankt voor het bijdragen via voordekunst.

Mooi Kut magazine

Een magazine met faalmomenten, grote en kleine irritaties, ongevonden passies, niet waargemaakte ambities...

Emmy van Heugten
Emmy van Heugten
concept & vormgeving

Ik ben Emmy, 35 jaar, net afgestudeerd aan de Academie Artemis als visual concept designer en dol op taboes!

  • Hoera!

    Dit project is helemaal voordekunst. De financiering is geslaagd. Via de updates houdt de projectmaker je op de hoogte van de ontwikkelingen rond dit project.

  •   Tip
    € 50 of meer
    Twee magazines & ansichtkaart

    Met de post ontvang je een magazine voor jezelf en een magazine voor een droeftoeter in jouw omgeving. Met een kaartje erbij zodat je hem makkelijk cadeau kunt geven!

  • € 10 of meer
    Eeuwige dank!

    Jij wilt graag dat Mooi Kut slaagt en hoeft hier helemaal niets voor terug! Lief!!!!

  • € 20 of meer
    Mooi Kut voor Jan Lul

    Jij wilt niet dat ik Mooi Kut voor Jan Lul heb gemaakt. Als dank komt jouw naam in het Mooi Kut magazine te staan.

  • € 25 of meer
    Magazine (incl. verzending)

    Jij krijgt een exemplaar van het Mooi Kut magazine naar je opgestuurd!

  • € 35 of meer
    Mooi Kut magazine & ansichtkaarten

    Je ontvangt het Mooi Kut magazine (incl. verzending) samen met vier ansichtkaarten, voor het geval je vrienden gaat zitten droeftoeteren.

  • € 75 of meer
    Magazine incl. logovermelding

    Voor de psychologen/therapeuten onder ons! Je ontvangt twee Mooi Kut magazines per post (ideaal voor in de wachtkamer of weg te geven aan een client) met daarin een naamsvermelding, vier ansichtkaarten en een logovermelding op mooikut.com. En niet te vergeten een dikke dankjewel voor het steunen van dit project! Oh enne, als je geen therapeut bent is dit natuurlijk óók een fantastische optie!

  • € 250 of meer
    Fotoshoot & GIFJE

    Jij ziet de Mooi Kut foto's en denkt: 'JA ik wil ook in een funky positie ergens liggen en daar een eigen gifje van hebben, zodat ik die naar al mijn vrienden kan sturen'. Dat kan! Datum en locatie gaat in overleg.

  • Geen tegenprestatie

    Ik wil dit project graag steunen en hoef hiervoor geen tegenprestatie te ontvangen

© 2023