Help het kleinste kamertje het grootste publiek te krijgen!
Poepen terwijl je omringd wordt door trollenbeeldjes of plassen met blote vrouwen om je heen. Ben jij ook wel eens op een toilet geweest waar iets te zien was? Ik wil deze gedecoreerde kleine kamertjes achter de deuren met een slotje vandaan halen. Daarom fotografeer ik ze en bundel ik ze in een verjaardagskalender, die jij dan eventueel weer op je
Help het kleinste kamertje het grootste publiek te krijgen!
Poepen terwijl je omringd wordt door trollenbeeldjes of plassen met blote vrouwen om je heen. Ben jij ook wel eens op een toilet geweest waar iets te zien was? Ik wil deze gedecoreerde kleine kamertjes achter de deuren met een slotje vandaan halen. Daarom fotografeer ik ze en bundel ik ze in een verjaardagskalender, die jij dan eventueel weer op je eigen wc kan hangen. Poepie chic toch?

Het kleinste kamertje
Het viel mij op dat veel mensen hun toilethokje versieren. Soms gebruiken ze de wc zelfs als een klein museum. Er worden dan verzamelingen neergezet die “absoluut niet in de huiskamer kunnen staan.” In studentenhuizen is het toilet bijna standaard een plek waar iedereen de boel onderkladt en volhangt. Kortom, de loze ruimte rondom onze poepdoos schreeuwt om creativiteit!
Toiletbezoek
Ik trek met mijn camera door Nederland om bij Jan en alleman op ‘toiletbezoek’ te gaan. Ik drink thee met de eigenaren en neem een klein interview af. Zo ging ik al op toiletbezoek bij Nathalie die haar badeendenverzameling op het toilet exposeert. Ook deed ik een plasje op een Halloweentoilet en bracht ik een bezoekje aan een toilet vol christelijke beeldjes, holy shit! Zo’n toiletbezoek levert altijd een boeiend verhaal op, een boodschap, klein of groot.

Verjaardagskalender en expositie
De 12 leukste toiletten komen in een verjaardagskalender. Die kalender kan dan vervolgens weer bij Jan en alleman op de wc worden gehangen. Daarnaast wil ik alle geïnteresseerden van het project verwelkomen op een expositie. Voor de drukkosten en de kosten van de expositie heb ik jullie hulp nodig. Zonder die euro’s voel ik me toch een beetje alsof ik op het toilet zit, maar het wc-papier op is.
Geheel in het thema heb ik een paar tegenprestaties voor je donatie bedacht. Zo kun je voor een kleine donatie al een potje ‘stank voor dank’ op de mat verwachten. Voor een donatie van 25 euro krijg je de enige echte ‘Het kleinste kamertje’ verjaardagskalender opgestuurd

Over mij
Ik ben een jonge fotograaf en ontwerper en ik ben enorm gefascineerd door de eigenzinnigheid waarmee mensen omgaan met objecten en ruimtes. Het gaat me dan vooral over de zaken die je in het dagelijks leven tegenkomt. De dingen die jij dag in, dag uit ziet maar niet opmerkt, bekijk ik op een hele andere manier. In elk hoekje schuilt een avontuur!
Bekijk meer toiletten en lees de verhalen bij de toiletten op http://kleinste-kamertje.nl

Nieuwste donaties

Claudia
16-10-2019 19:35Super tof idee!!

Annie
16-10-2019 13:14Omdat dit het kleinste kamertje ook mijn favo plek van het huis is!

Marieke
16-10-2019 09:32Wat een leuk project, voor een echt succesvol leven!