Draag bij aan mijn nieuwste muziek
Om mijn muziek professioneel uit te brengen heb ik minimaal 3.500 euro nodig. Hiermee kan ik 4 songs releasen, maar hoe meer donaties, hoe meer muziek jullie van mij zullen horen. Alles wat ik heb, investeer ik in mijn muziek. Het enige wat ik wil is dat jullie het horen! Kun jij me steunen?
Wie ben ik?
Mijn naam is
Draag bij aan mijn nieuwste muziek
Om mijn muziek professioneel uit te brengen heb ik minimaal 3.500 euro nodig. Hiermee kan ik 4 songs releasen, maar hoe meer donaties, hoe meer muziek jullie van mij zullen horen. Alles wat ik heb, investeer ik in mijn muziek. Het enige wat ik wil is dat jullie het horen! Kun jij me steunen?
Wie ben ik?
Mijn naam is Jasmijn, ik ben 19 jaar oud en kom uit Sint Hubert. Nu woon ik in Eindhoven en probeer ik zoveel mogelijk tijd in mijn muziek te steken. Toen ik 15 was had ik mijn eerste optreden als singer-songwriter in de Weijer (Boxmeer) en won daar de publieksprijs. Een jaar later werd ik aangenomen op Rock City Institute in Eindhoven. Inmiddels ben ik met diploma op zak aangenomen op de Rockacademie in Tilburg.
Zo verbreedde ik mijn muziekkennis en werd verliefd op het genre electro-pop. Dit is een ontzettend brede muziekstijl waarin ik veel experimenteer.
Ik luister zelf naar muziek van veel verschillende artiesten en producers, momenteel voel ik me vooral geïnspireerd door: Tash Sultana, London Grammar, Pharrel Williams en Lizzo.
Het begint bij het componeren van de songs, vervolgens neem ik dit thuis op. Wanneer ik mijn producties compleet heb gemaakt, kan ik alle geluiden Live op het podium aansturen. Tijdens mijn optredens begeleid ik mezelf met een midi-controller en mijn keyboard. Mijn visie op de wereld en de maatschappij beschrijf ik in mijn songteksten. Dit alles bij elkaar geeft je een buitenaards gevoel.

Afgelopen jaar
Afgelopen jaar heb ik het een en ander al uitgebracht. In april maakte ik bijvoorbeeld mijn eigen versie van het nummer 'Old Man - Neil Young'. Deze single staat nu op Youtube met een prachtige videoclip die ik heb kunnen maken met behulp van mijn vrienden. Onlangs bracht ik mijn eerste single uit, 'All the Things', die nu te beluisteren is op alle muziekplatformen. Met veel steun van de mensen om mij heen heb ik een onvergetelijke single release-show kunnen organiseren. Het is dus niet alleen mijn passie om de muziek die ik maak de wereld in te brengen, maar ook om events te organiseren en doordachte foto's en videoclips te maken.

Mijn liedjes op alle muziekplatformen
Eindelijk is het zover, ik ga mijn nieuwste muziek opnemen en uitbrengen en daar heb ik jouw hulp bij nodig. Mijn liedjes liggen al heel lang klaar om gehoord te worden. Nu grijp ik mijn kans om ze uit te brengen.
Ik ben super hard aan het werk om mijn liedjes te geven wat ze verdienen, een doordacht arrangement, een professionele opname en het promoten van het bestaan van deze muziek. Met passie en ambitie doe ik er alles aan om jou de liedjes te laten horen waar ik elke dag mee bezig ben in mijn studentenkamertje in Eindhoven. Tijdens het schrijven van mijn muziek hoop ik iets vernieuwends te doen, zodat ik mijn luisteraars kan inspireren. Mijn doel is om mensen zowel te raken met mijn teksten als aan het dansen te krijgen.
Voor mij is muziek maken het allerbelangrijkste wat er is. Hier kan ik mijn hart en ziel in kwijt, er bestaat niks leukers dan dat met jou te mogen delen.
Hoe kun jij me helpen?
Om mijn muziek professioneel op te nemen, uit te brengen en live aan jou te laten horen heb ik minimaal 3.500 euro nodig. Hiermee kan ik 4 songs releasen, maar hoe meer donaties, hoe meer muziek jullie van mij zullen horen. Alles wat ik heb, investeer ik in mijn muziek. Het enige wat ik wil is dat jullie het horen! Kun jij me steunen?
De bijdragen gaan naar:
- Studio-opnames
- Mixen en masteren
- Artwork
- Promotie
- Visuals

Alvast bedankt!
Hopelijk heb ik je genoeg overtuigd en wil jij ook in mijn muziek investeren. Steun mij doormiddel van een bijdrage, zodat ik mijn droom realiteit kan maken.
Mijn eeuwige dankbaarheid heb je!
Liefs,
Jasmijn
Meer over Jasmijn
- Website: http://jasmijn.online
- Facebook: https://www.facebook.com/jasmijn.online/
- Instagram: https://www.instagram.com/jcsmijn/
- Spotify: https://open.spotify.com/artist/7xLKenn3B4cWu8rzplsR0M?si=ttSvYcwVRUCezyTfxgF0Vg
- Twitter: https://twitter.com/jcsmijn
- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCrIjLgzRhmfqTccuvkctFNA
- Soundcloud: https://soundcloud.com/jasmijn-van-den-hoogen
Nieuwste donaties

Peter Stapel
31-12-2019 18:01Ik heb Jasmijn enkele jaren geleden leren keren en volg sindsdien haar ontwikkeling. Het is belangrijk dat jong talent gesteund wordt.

Een donateur
30-12-2019 20:34Ik vind het belangrijk dat nieuwe mensen verrassende kunst maken

Niels
30-12-2019 19:59Vanwege een leuke avond op Tweede Kerstdag door optreden Jasmijn.