Help jij ons tweede album de wereld in?
Wi-wa-wakkizinnig dat je onze crowdfundpagina bekijkt! Wij willen meer inspirerende jazzfunk-fusion in de wereld en hebben daar jouw hulp bij nodig. Op deze pagina ontdek je wie wij zijn, waarom wij jouw donatie waard zijn, wat we daar precies mee gaan doen en wat jij ervoor terugkrijgt. Ready to wak?
Wij
Help jij ons tweede album de wereld in?
Wi-wa-wakkizinnig dat je onze crowdfundpagina bekijkt! Wij willen meer inspirerende jazzfunk-fusion in de wereld en hebben daar jouw hulp bij nodig. Op deze pagina ontdek je wie wij zijn, waarom wij jouw donatie waard zijn, wat we daar precies mee gaan doen en wat jij ervoor terugkrijgt. Ready to wak?
Wij zijn...
... Stijn, Mischa, Laurens, Sebas, Stijn en Richard: zes muzikanten die uit pure nieuwsgierigheid experimenteren met de combinatie van de energie van funk en de vrijheid van jazz. In onze muziek mixen we talloze stijlen en inspiraties tot iets dat je tegelijkertijd herkent en niet herkent. Daardoor is er altijd iets te ontdekken.
Drie jaar geleden namen wij ons debuutalbum Tektonics op. Sindsdien hebben we op festivals als Jazz In Duketown, Amsterdam Roots en het IFFR gespeeld, door Nederland getourd tijdens de Popronde en in bijvoorbeeld BIRD en het beroemde jazzcafé Dizzy opgetreden.
Nu zijn we klaar om al die inspiratie en ervaring om te zetten in meer muziek. Tijd voor een tweede album!
Scroll verder voor ons plan!

Hierom is ons album jouw donatie waard
Met ons volgende album willen wij iedereen inspireren om altijd nieuwsgierig naar het onbekende te blijven en te durven ontdekken hoe vet het is om in het diepe te springen. Dit gaan we doen door je met onze muziek mee op reis te nemen naar een ander universum, waar we je kennis laten maken met nieuwe culturen, stijlen en verhalen.
De afgelopen maanden hebben we hard gewerkt aan de muziek voor het album. Nu hebben wij jouw hulp nodig om de opnames te realiseren.
Dit doen wij met jouw donatie
De hoofdreden waarom wij jouw donatie nodig hebben is dus:
- Een opnameweekend bij Studio de Zoete Inval in Amsterdam. Daar kunnen we namelijk opnames maken in een theaterzaal die groot genoeg is voor onze band en daarnaast een waanzinnige akoestiek bevat die onze natuurlijke sound een rijke boost geeft.
Samen met het geld dat wij hebben verdiend met optredens (dat niet toereikend is om alle productiekosten te dekken) besteden we jouw donatie ook aan:
- Het laten mixen en masteren van de opnames;
- Het laten maken van artwork;
- Het laten persen van CD's;
- Het beschikbaar maken van de muziek op verschillende streamingdiensten;
- Het laten drukken van artwork-posters;
- Het organiseren van een release party.
Jouw donatie maakt dus een heleboel mogelijk!
Hieronder lees je wat wij jou teruggeven!

Wat krijg je terug voor jouw donatie?
Wij zijn je natuurlijk eeuwig dankbaar voor je donatie. In ruil daarvoor bieden wij je de volgende tegenprestaties of een combinatie ervan:
- Ons nieuwe album op CD!
- Een vette artwork-poster op A2-formaat;
- De mogelijkheid om een nummer aan te dragen dat wij op de release party zullen spelen;
- Een optreden van Wakki of Wakki Unplugged.
Daarnaast zien we je natuurlijk heel graag op de release party en zul je na de release het album kunnen streamen via jouw favoriete streamingdienst.
Dus, help je mee?
Supervet! Aan de rechterkant van deze pagina kun je de tegenprestatie kiezen die jouw voorkeur heeft.
Wil je meer Wakki zien en horen? Bekijk dan onze bandpagina op Facebook en onze Instagram-account.
Heb je vragen over deze crowdfundactie, dit project of onze band? Dan ontvangen we graag je mailtje op [email protected].
Dankjewel!
Groetjes,
Nieuwste donaties

Arjan
2-05-2019 00:12Superleipe nummers die iedereen gehoord moet hebben

The SaxMachine
29-04-2019 11:40Wakki is te gek, Kom maar door met meer van jullie muziek!

Jos Feenstra
28-04-2019 19:11Ik zie graag een b-side verschijnen met alleen maar knower covers :)