The innermost side
Beste kunstliefhebber,
Ik ben Camiel Boomsma, pianist.
Dit project staat geheel in het teken van de ontdekkingstocht die het kunstenaarschap typeert. Ik wil uitdrukking geven aan iets universeels wat alle kunstenaars delen: expressie, diepgang, schoonheid. Het beoefenen van kunst is een verinnerlijkt proces. Voor mij als musicus geldt dat, maar ook voor een schilder, beeldhouwer, acteur of regisseur. Dat universele onder alle kunstenaars spreekt mij
The innermost side
The innermost side
Beste kunstliefhebber,
Ik ben Camiel Boomsma, pianist.
Dit project staat geheel in het teken van de ontdekkingstocht die het kunstenaarschap typeert. Ik wil uitdrukking geven aan iets universeels wat alle kunstenaars delen: expressie, diepgang, schoonheid. Het beoefenen van kunst is een verinnerlijkt proces. Voor mij als musicus geldt dat, maar ook voor een schilder, beeldhouwer, acteur of regisseur. Dat universele onder alle kunstenaars spreekt mij zeer aan.
Naast een album maak ik een aantal film portretten van kunstenaars van verschillende kunstenaars die hun visie op hun kunst delen. Hiermee wil ik ook laten zien hoe belangrijk de maatschappelijke positie van de kunstenaar is.
De kunstenaarsziel reflecteert het allerbinnenste. Iets wat muziek, kunst, zo bijzonder maakt. Iets kunnen uitdrukken wat er eigenlijk niet is. The innermost side is in die zin een ode aan diepgang.

Waarvoor crowdfund ik?:
1. De productie kosten zoals het opnemen, monteren, het stemmen van de vleugel en locatiehuur voor mij solo album ''Mission'' met werk van Schubert en Liszt.
2. Cameraploeg, draaidagen en monteerkosten voor de documentaire reeks ''The innermost side of...'': mini film-portretten van verschillende kunstenaars en hun visie op hun werk als kunstenaar.
3. De presentatie kosten van enkele concertlocaties die onderdeel zijn van de innermost side on tour.
4. De kosten voor fotografie en design voor het album en de concerttour.

Voor mijn solo album ''Mission'' neem ik stukken op die mijn persoonlijkheid sterk reflecteren: De 4 Impromptus D899 van Schubert en stukken van Franz Liszt waaronder de geliefde Liebestraüme No.3 en één van mijn favoriete stukken, het diep verinnerlijkte Vallée D'obermann. Met elk werk heb ik een sterke persoonlijke band. Het album wordt uitgebracht in september 2019!
De Innermost side on tour gaat langs concertzalen door het hele land - en over de grens - waaronder Het concertgemaal in Amsterdam, De Nieuwe Veste in Breda, Rotterdam, Vlissingen, Geldrop, Gent, Groningen en meer. Een aantal van deze concerten (o.a. Het Concertgemaal en De Nieuwe Veste in Breda) wordt gepresenteerd door presentator Ab Nieuwdorp.
Hoe uit die verinnerlijking zich in hun kunst? Is het vindbaar of slechts een gevoel, een stip aan de horizon? En kan je er daadwerkelijk aanbelanden? In de mini film-portretten van 1 minuut genaamd The innermost side of...gaat een aantal kunstenaars in op 'hun' innermost side aan de hand van een exemplarische anekdote in gesprek met mij. De portretten worden rondom de release van mijn album gepubliceerd op youtube en social media, vrij toegankelijk dus voor iedereen!
In de mini film-portretten delen een aantal kunstenaars hun visie waaronder schilder Steven Aalders, componist Joey Roukens, en acteur Huub Stapel.

Camiel Boomsma wordt geroemd om zijn gevoelige en diepzinnige spel. Zijn twee Wagner albums en zijn album Musings - gewijd aan Schubert en Chopin - werden door nationale en internationale pers laaiend enthousiast ontvangen.
- Het Innermost side project op een rij:
- Solo album ''Mission'' in samenwerking met Challenge records International
- Een concerttour The innermost side on tour door Nederland en het buitenland (zie www.camielboomsma.com) - De reeks The innermost side of...: een aantal mini film-portretten van kunstenaars van uiteenlopende disciplines over hun zoektocht naar essentie binnen hun kunst.
- Fotografie voor het album en pr-activiteiten.
- Het mini film-portret In search of the innermost side over mijn eigen visie en ontdekkingstocht als pianist.

Volg het Innermost side project via facebook en instagram, en neem een kijkje op Camiel's website voor bijvoorbeeld de data van de Innermost on tour concerten!
Steun The innermost side en sluit u aan bij deze schitterende ode aan diepgang.
Mocht u problemen ondervinden met het maken van een donatie, kunt u mij een mail sturen: [email protected]
Camiel Boomsma
Nieuwste donaties

Leo Cornelissen
20-02-2019 19:02Wat is mooier denkbaar dan zo'n getalenteerde pianist als Camiel te ondersteunen bij zijn verdere muzikale ontwikkeling!

Een donateur
19-02-2019 21:33Camiel is een van de meest authentieke en originele pianisten van het land!

CH
19-02-2019 10:07Maak je droom waar!