Maak jij LIQUIDARIUM HX mogelijk?
HX hoogcruts wil in augustus zijn deuren openen met de bijzondere tentoonstelling LIQUIDARIUM HX van Stefan Cools. Maak dit mogelijk met een donatie en ontvang een van de bijzondere tegenprestaties.
LIQUIDARIUM HX
Tijdens de tentoonstelling LIQUIDARIUM HX zijn diverse installaties te zien die Stefan Cools gemaakt heeft na onderzoek in de kloostertuin van HX hoogcruts. Cools wil daarmee de
Maak jij LIQUIDARIUM HX mogelijk?
HX hoogcruts wil in augustus zijn deuren openen met de bijzondere tentoonstelling LIQUIDARIUM HX van Stefan Cools. Maak dit mogelijk met een donatie en ontvang een van de bijzondere tegenprestaties.

LIQUIDARIUM HX
Tijdens de tentoonstelling LIQUIDARIUM HX zijn diverse installaties te zien die Stefan Cools gemaakt heeft na onderzoek in de kloostertuin van HX hoogcruts. Cools wil daarmee de bezoekers meenemen in zijn gedachtewereld en de manier waarop hij de kloostertuin vanuit zijn werk ervaart. Om LIQUIDARIUM HX mogelijk te maken hebben we nog € 4.000 nodig. Met dit bedrag kan de tentoonstelling ingericht worden, de laatste materialen gekocht worden en het randprogramma met onder andere een educatieproject rond stinzenplanten uitgevoerd worden.

Met een achtergrond in de botanie, vindt Cools in de vlinder het ideale studieobject. Voor een onderzoekend kunstenaar biedt dit kleine en fragiele insect een complexiteit die permanent inspireert. Alle aspecten neemt hij onder de loep en zullen in diverse installaties te zien zijn tijdens de tentoonstelling bij HX hoogcruts.

Stefan Cools
Stefan Cools (Sittard 1981) is kunstenaar en botanist. Zijn werk bevindt zich op het snijvlak van kunst en wetenschap. Al sinds het begin van zijn carrière vormt de natuur de inspiratiebron voor zijn werk.
Sinds 2013 staat de vlinder centraal in het artistiek onderzoek van deze autodidactische kunstenaar. Met name het transformatieproces van de vlinder is het actuele onderwerp binnen zijn kunst.

Zijn eigen verwondering over ecologische en fysiologische processen bij planten en dieren stimuleert hem als kunstenaar. Het is ook deze verwondering die hij graag wil overbrengen op zijn publiek.
HX hoogcruts
Het voormalige kloostercomplex in Hoogcruts opent in augustus zijn deuren en wordt een Euregionale plek voor reflectie, verbinding en vernieuwing. Met tentoonstellingen, documentaires, lezingen, onderzoek, buitenactiviteiten, theater, muziek en makers' meetings richt HX hoogcruts zich in en rond het complex op diverse thema's in de kunst, cultuur, natuur en technologie.

Interesse?
Is jouw interesse gewekt en wil je graag de eerste tentoonstelling van HX hoogcruts mogelijk maken? Doneer dan een bedrag naar keuze en ontvang een van de bijzondere tegenprestaties. Alvast hartelijk bedankt voor jouw interesse en bijdrage. Hopelijk zien we je in augustus bij LIQUIDARIUM HX!
Contactgegevens HX hoogcruts
Adres: Hoogcruts 47, 6255 NS Noorbeek. Gemeente Eijsden-Margraten.
Website: www.hxhoogcruts.eu
E-mail: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/HXhoogcruts
Twitter: www.twitter.com/HXhoogcruts
Nieuwste donaties

Hanny Wanders-Faarts
30-07-2018 11:09Het maakt me blij zo een mooie plek als Hoogcruts te zien groeien.

Iemand
30-07-2018 07:58Ik heb een band met de natuur in zijn algemeenheid en een bijzondere band met Hoogcruts, waar ik 12 jaar in de buurt heb gewoond.

Edward (Spinning Wheels)
30-07-2018 04:31ik vind educatie belangrijk vooral als deze verder gaat dan rekenen en taal. Daarnaast een bijdrage aan HX + reden voor een bezoek per fiets