"De kleding die je draagt, bepaalt niet jouw gender."
Wie zijn wij? Wij zijn vier fotografen die in samenwerking met Transgender Netwerk Nederland een magazine maken om genderexpressiviteit aan het licht te brengen.
Wat willen we maken? We willen een magazine maken waarin genderdiverse kleding centraal staat. De kern van ons project is “De kleding die je draagt, bepaalt niet jouw gender”.
"De kleding die je draagt, bepaalt niet jouw gender."

Wie zijn wij?
Wij zijn vier fotografen die in samenwerking met Transgender Netwerk Nederland een magazine maken om genderexpressiviteit aan het licht te brengen.
Wat willen we maken?
We willen een magazine maken waarin genderdiverse kleding centraal staat. De kern van ons project is “De kleding die je draagt, bepaalt niet jouw gender”. In het magazine komen interviews met gender diverse mensen en portretten van deze mensen. Daarnaast komen er fashionfoto’s in waarbij een model op 4 verschillende manieren wordt aangekleed binnen een bepaald thema (sport, zakelijk, feest en casual). Op deze manier willen we laten zien dat 1 persoon meerdere expressies kan hebben.
Waar gaat het geld naartoe?
Het geld uit deze crowdfunding zal enkel gebruikt worden voor het produceren en distribueren van het magazine. Denk aan: modellen, stylisten, hair & make-up artists en bovenal het drukken van het magazine.
Het magazine zal verspreid worden op verschillende plekken in en rond Amsterdam. Wilt u ook dat mensen niet in een hokje worden geplaatst vanwege de kleding die ze dragen? Doneer dan nu en help ons dit magazine te verwezenlijken!
Links:
Transgender Netwerk Nederland
https://www.transgendernetwerk.nl/
Instagram
https://www.instagram.com/genderexpressie/

Nieuwste donaties

Iemand
30-05-2018 19:39Goed en leuk project. Leuke makers.

Sanne
28-05-2018 18:55Speciaal voor de lieve Jolene steun ik dit super toffe project!

Harold
26-05-2018 11:42Omdat ik Jolene aardig vind