DEZE IS VOOR DE KIDS!
Crowdfunding Om de theaterweek drums in de 10 wijken op 10 verschillende locaties van Rotterdam te kunnen realiseren mis ik het bedrag van €6000,- om de repetitieruimtes en de het theater voor de eindvoorstelling te bekostigen. Hier heb ik jullie hulp voor nodig.
De hulp van mensen die een warm hart uitdragen naar kunst en cultuur, mensen die het belangrijk vinden dat
DEZE IS VOOR DE KIDS!
Crowdfunding
Om de theaterweek drums in de 10 wijken op 10 verschillende locaties van Rotterdam te kunnen realiseren mis ik het bedrag van €6000,- om de repetitieruimtes en de het theater voor de eindvoorstelling te bekostigen. Hier heb ik jullie hulp voor nodig.
De hulp van mensen die een warm hart uitdragen naar kunst en cultuur, mensen die het belangrijk vinden dat kunst en cultuur een belangrijk onderdeel is van je algemene ontwikkeling, mensen die theater toegankelijk willen maken voor alle mensen in deze samenleving of gewoon mensen die wel eens iets goeds doen voor een ander. Mensen zoals jij!
Inleiding
Door de pilot Drums in Prins Alexander is duidelijk geworden dat er ook in een aantal andere wijken behoefte is om met jongeren positief aan de slag te gaan.
Doelgroep
Mijn doelgroep zijn jongeren vanaf 10 jaar die in welzijn en jongerenorganisaties. (bijv,buurthuizen en wijkcentra) te vinden zijn in Rotterdam. Ik richt me op deze doelgroep omdat deze nog de kans heeft zich te ontwikkelen op artistiek en persoonlijk vlak. En daarmee de kans krijgt zijn omgeving te beïnvloeden op een positieve manier. Je kunt ze wellicht herkennen aan de term hangjongeren of probleemjongeren. Ik refereer liever aan de term prikkelloze jongeren. Dit zijn voor mij jongeren die niet de juiste prikkels krijgen om positief bezig te zijn met zelfontwikkeling. Hier wil ik tijd aan besteden. Door te onderzoeken wat in hun belevingswereld leeft en wat hun directe behoeften zijn, om zo in mijn belevingswereld te kunnen levelen met de jongeren. Zodat we samen op een positieve manier kunnen werken aan zelfontwikkeling door middel van theater, beweging en storytelling.
Wat gaan we doen
Samen met professionele theatermaker ( Barbara Willemsen) en docenten op het gebied van dans, spokenword, rap en muziek gaan de jongeren een week lang theater maken. Met als doel met de jongeren vanuit hun eigen belevingswereld en verhalen een artistiek interessante voorstelling neer te zetten.
Met wie samenwerken
Samenwerking met sponsoren, de gemeente en lokale theaters, welzijn en jongerenorganisaties en donateurs is cruciaal om het project te laten slagen in de wijk.
De jeugd heeft de toekomst en mijn vraag aan jou is om hieraan bij te dragen.
Dank namens mij en de kids van Drums.
FB pagina: https://www.facebook.com/drumsindewijk/
FBevent: https://www.facebook.com/events/807140469470237/
Instagram: https://www.instagram.com/drumsindewijk/




Nieuwste donaties

Een donateur
13-07-2018 09:35Om te helpen.

Esther de Ruiter
11-07-2018 08:45Omdat ik er vertrouwen in heb dat Barbara iets voor de kinderen kan betekenen!

Brenda C.
5-07-2018 18:58Het is een mooi initiatief. Kinderen blootstellen aan kunst en cultuur is altijd goed en Barbara is reen leuk mens :)