Ik ben Bart van der Lee (1984), singer-songwriter uit Utrecht en momenteel druk bezig met het maken van een gloednieuw album. Sinds 2006 heb ik twee albums, een EP en een single uitgebracht. Ik heb gespeeld op onder meer “Noorderslag”, “de Popronde 2011” en “de Grote Prijs van Nederland 2011” en ik heb meegedaan aan het televisieprogramma “de Beste Singer-songwriter van Nederland”.
Waar gaat mijn
Ik ben Bart van der Lee (1984), singer-songwriter uit Utrecht en momenteel druk bezig met het maken van een gloednieuw album. Sinds 2006 heb ik twee albums, een EP en een single uitgebracht. Ik heb gespeeld op onder meer “Noorderslag”, “de Popronde 2011” en “de Grote Prijs van Nederland 2011” en ik heb meegedaan aan het televisieprogramma “de Beste Singer-songwriter van Nederland”.
Waar gaat mijn muziek eigenlijk over? Sommige nummers zijn gruizig, rauw en hard, andere rustig, aangrijpend en droevig, maar bovenal zitten ze vol verhalen. De teksten liggen dichtbij mijzelf, je vindt in mijn muziek persoonlijke odes aan geliefden, naasten en onbekenden, maar ook mijn fascinatie voor de duistere kant van het leven en de schoonheid van het verdriet.
Na de release van mijn vorige album heb ik me de afgelopen twee jaar gericht op het maken van nieuwe nummers. Deze nummers wil ik nu op CD uitbrengen. Naast de CD zal er een speciale editie verschijnen in de vorm van een plaat, oftewel… op vinyl!
Voor de opnames ga ik samenwerken met muzikanten die ik om me heen heb verzameld, zoals leden van “I Am Oak”, “Lost Bear”, “This Leo Sunrise” en mijn vriendin Anne-Fleur. Muzikant Stefan Breuer zal de arrangementen, de productie en de mixage op zich nemen. Voor de vormgeving heb ik grafisch ontwerper Nick Liefhebber en illustrator Job Kind gevraagd. Zij zullen het ontwerp van de hoes uitvoeren en een prachtige bijpassende videoclip maken.
Vanaf 7 november 2012 tot en met 31 januari 2013 wil ik via www.voordekunst.nl geld inzamelen om mijn nieuwe album te realiseren. Mijn streven is om deze begin maart a.s. uit te brengen.
Wat kosten betreft zal het laten persen van de CD en het vinyl samen ongeveer 3000 euro zijn. De overige uitgaven zullen gaan naar de productie, de mixing, de mastering, het ontwerp en de videoclip.
Het zou geweldig zijn als u me wilt helpen met het realiseren van mijn nieuwe album! Dankzij iedere bijdrage kom ik iets dichter bij de droom om mijn nieuwe muziek door te laten klinken in vele harten!
Mijn dank is groot voor uw belangstelling in mijn project!
Voor meer muziek en mijn nieuwe album bekijk:
Nieuwste donaties

Nils van Gaalen
20-01-2013 23:00mooie kerel

Jos de Bondt
18-01-2013 08:49lekker ondernemend. Veel succes

Pepijn Koolen
17-01-2013 16:52Ik hou er erg van als muzikanten hun muziek zien in een breder perspectief en de samenwerking zoeken met verschillende disciplines om tot een totaalconcept te komen. Hup Bart van der Lee!