Museum Ons' Lieve Heer op Solder bestaat dit jaar 130 jaar. Het museum is het best bewaarde grachtenhuis uit de gouden eeuw in Amsterdam met een complete katholieke kerk op zolder! Helaas weten nog niet genoeg Amsterdammers van het bestaan van dit stukje uniek cultureel erfgoed in hun stad. Door middel van deze crowdfund campagne willen we meer aandacht genereren voor het verhaal over tolerantie en religieuze diversiteit dat het museum vertelt. Dit is namelijk
Museum Ons' Lieve Heer op Solder bestaat dit jaar 130 jaar. Het museum is het best bewaarde grachtenhuis uit de gouden eeuw in Amsterdam met een complete katholieke kerk op zolder! Helaas weten nog niet genoeg Amsterdammers van het bestaan van dit stukje uniek cultureel erfgoed in hun stad. Door middel van deze crowdfund campagne willen we meer aandacht genereren voor het verhaal over tolerantie en religieuze diversiteit dat het museum vertelt. Dit is namelijk een actueel onderwerp in onze stad.
De opbrengst van de campagne gaat naar de belettering op de gevel van het museum, ook wel het gevelsieraad genoemd. Op deze manier wil het museum zichtbaarder zijn voor de mensen in de stad en haar geschiedenis ontsluiten voor jong en oud. De onthulling van het gevelsieraad zal gepaard gaan met een tentoonstelling over 130 jaar Museum ons' Lieve Heer op Solder, waar ook jij bij kunt zijn!

Nieuwste donaties

Joop Meuleman
24-04-2018 15:43Ik ben al jaren vriend van het museum en ik vind het belangrijk dat het museum als een schat gepresenteerd wordt aan de straatzijde..

Roderik en Eileen
24-04-2018 13:29Wij zijn in 20o4 getrouwd in OLHS.

Bobcat Media
24-04-2018 11:17Prachtig museum!