Boek te koop! Donateurs krijgen het boek thuis gestuurd.
Voor iedereen die het boek ook wil, het is vanaf april te koop voor 22,50,- hoogstwaarschijnlijk bij www.watersportmedia.net (watersport boekwinkel observator.nl op de tweede verdieping in de Schreierstoren, Prins Hendrikkade 94, 1012AE Amsterdam, (tel: 020-624 8052) waar je ook alle zeekaarten kunt kopen), bij Bloem in Wormer en Kanoshop.nl in Berschenhoek, bij Bol.com en bij de boekhandel te
Boek te koop!
Donateurs krijgen het boek thuis gestuurd.
Voor iedereen die het boek ook wil, het is vanaf april te koop voor 22,50,- hoogstwaarschijnlijk bij www.watersportmedia.net (watersport boekwinkel observator.nl op de tweede verdieping in de Schreierstoren, Prins Hendrikkade 94, 1012AE Amsterdam,
(tel: 020-624 8052) waar je ook alle zeekaarten kunt kopen), bij Bloem in Wormer en Kanoshop.nl in Berschenhoek, bij Bol.com en bij de boekhandel te bestellen met
ISBN 978-90-828049-0-4


Update 19 januari:
Ondertussen samen met de vormgever en de redacteuren veel gedaan: Welk verhaal wordt het eerste verhaal, welke van de honderden foto's komen in het boek, hoe vormen de losse foto's van verschillende fotografen een samenhangende fotoserie die het kajakvaren verbeeldt? etc. etc.
Het is nu een boek met 362 pagina's met 23 foto's en ruim 40 verhalen.
Zojuist de PDF (zie afbeelding hierboven) van de drukker gekregen voor de (inkijk) boeken die op 28 januari in Nieuwegein op de winterbijeenkomst van PeddelPraat te zien zijn.
Als deze crowdfundactie is afgelopen en de mooiste papiersoort (etc.) is gekozen, gaat het boek half februari naar de (offset) drukker. Doneren en het boek bestellen kan dus nog steeds en we kunnen het begin maart aan u opsturen.
Update -> Het boek wordt gedrukt!
Fantastisch, precies op kerstavond is de 100 procent bereikt. Het boek wordt gedrukt in een oplage van zeker 400 dus voor de mensen die nog willen doneren; voorlopig boeken genoeg en de opbrengst is voor het goede doel; de Marker Wadden.
KAJAKVERHALEN
Hans kajakte naar Engeland, Govert peddelde in Alaska, Axel naar Texel, Sien zag Groenland, Rob ging naar Tiengemeente en Hendra volbracht de Elfstedentocht.
Paul peddelde alleen, Bert met z’n tweeën, Adri en Hester met een groep, Rolf met walvissen en (naamgenoot) Rein dacht met een dolfijn in de golven te spelen (maar dat bleek een witte haai te zijn) .
Het boek en het 'waarom'
Met uw donatie kunnen we het boek Kajakverhalen laten drukken en de wereld in brengen: Veel verschillende verhalen van veel verschillende kajakkers die ieder op hun eigen wijze tochten beschrijven, maar het zijn allemaal verhalen over eenvoud, echtheid en avontuur.
Want zodra je met een peddel in een bootje stapt, stap je in een andere wereld. Terug naar de basis, je ziet alles van uit een ander perspectief en door het bijna meditatieve ritme van de peddel ontstaan er soms mooie gedachten.
Als je met je kajak de golven opzoekt, is dat natuurlijk een heel ander verhaal, en met je kajak en je tentje kun je ook op reis.

Over mij
Ik hou van het maken van kajaktochten, in Zeeland of naar de Wadden, maar ook in Denemarken, Kroatië of Zweden. En ik hou ervan om kajakverhalen van anderen te lezen want behalve dat die over mooie ervaringen gaan, drukken ze ook uit dat je met heel weinig middelen heel veel kunt bereiken.
Je hoeft helemaal niet ver weg om echt te reizen.
Die reisverhalen ben ik dan ook gaan verzamelen en met een vormgever en redacteur maken we daar nu een mooi boek van. Maar omdat de drukkosten behoorlijk in de papieren lopen, doe ik deze crowdfund actie om de oplage van 400 boeken te financieren.
En verder?
Behalve een mooi boek natuurlijk, hoef ik er verder niets aan over te houden. Deze actie is om de drukkosten te financieren, de opbrengsten van de boeken bij diverse verkooppunten doneer ik namens alle schrijvers aan de Marker Wadden, een prachtig nieuw project van Natuurmonumenten en in de toekomst ook een mooie kajak bestemming.
Bij deze wil ik u vragen om ‘Kajakverhalen’ te helpen realiseren en bij een donatie van 18,- (er kunnen alleen afgeronde bedragen gedoneerd worden) krijgt u het boek thuis gestuurd.


Nieuwste donaties

Een donateur
4-02-2018 11:55Ben benieuwd naar de verhalen. Leuk project.

Hans
29-01-2018 19:13een verhaal voor een boek - een boek voor een verhaal!

Een donateur
29-01-2018 18:00Vanwege het boek