Stel, je bent 12 jaar, je bent jouw weg op de middelbare school nog aan het ontdekken, maar je bent ook al een echte filmster! Je zal te zien zijn in Tuschinski! Je loopt zelfs over de rode loper, terwijl andere BNers langs de kant jou fotograferen en RTL Boulevard jou lastig valt.
Dit is wat uw donatie mogelijk maakt.
8 kinderen debuteren in een film die zij zelf hebben
Stel, je bent 12 jaar, je bent jouw weg op de middelbare school nog aan het ontdekken, maar je bent ook al een echte filmster! Je zal te zien zijn in Tuschinski! Je loopt zelfs over de rode loper, terwijl andere BNers langs de kant jou fotograferen en RTL Boulevard jou lastig valt.
Dit is wat uw donatie mogelijk maakt.
8 kinderen debuteren in een film die zij zelf hebben geschreven, geïnspireerd op hun leven. Het leven in de overgang van lagere school naar de brugklas, het opgroeien in een mindere buurt van Amsterdam en hun ontdekkingstocht als jongen of meisje naar hun rol in de wereld. Juist hun verhalen willen wij tonen op het witte doek en via dvd.
Het wordt een komische, licht bizarre, film waarin allerlei personages de revue passeren. In een klein pensionnetje houdt een bewaker iedereen in de gaten houdt met camera’s, wordt een jongen bestuurd door Fongkoe de kwade robot en sluipt een gedachten lezende spion rond. Rondom deze ontmoetingen ontstaat een sprookjesachtig verhaal.
Een van de meisjes schreef een stuk over een ontmoeting tussen zichzelf en een huilende bruid , die haar aanstaande zag flirten met alle vrouwen op de bruiloft. Samen smeden ze een plan…een verhaal geïnspireerd op de jongens die zij kent…
De scripts zijn klaar, de vrijwilligers staan klaar en de regisseur, Jonathan Elbers (Club van Lelijke Kinderen) is al maanden met de kinderen aan het werk.
Ook de sterrencast, waarmee de kinderen samen spelen staan klaar, tot nu toe zijn dat: Nanette Drazic, Raymi Sambo, Michel Sluysmans, Bob Wind, Anne Prakke, Chava Voor in ’t Holt en Céline Purcell.
Zij doneren allemaal hun tijd in dit project, samen meer dan duizend uur, waardoor wij een film kunnen maken voor een fractie van een normaal budget. Uw donatie wordt dan ook volledig gebruikt voor de productie. Er zijn 8 opnamedagen waarvoor de beste camera’s, geluidsapparatuur en locaties moeten worden gehuurd. Daarnaast moeten de kostuums en decorstukken worden gemaakt. Daarna moeten studio’s gehuurd kunnen worden voor de montage.
Hierdoor ontstaat een film die eer doet aan het harde werken en talent van de kinderen en de vrijwilligers. Een film die Tuschinski waardig is en die na de première via bioscoop en dvd verder wordt gedistribueerd naar het grote publiek. Helpt u mee aan deze enorme succeservaring voor de kinderen? Met de film van onze dromen zullen zij in Tuschinski het overdonderende applaus krijgen die ze verdienen, **daar bent u dan toch ook bij?
Wij doen mee met de adventskalender van voordekunst.
We hebben een speciale Sinterklaas/Kerstactie voor donateurs die doneren tussen 2 en 14 december.
Bij elke donatie geven wij als extra tegenprestatie 2 VIP-kaartjes voor onze theatervoorstelling 'Dat bepaal ik zelf wel', op 18 december in het Tropenmuseum te Amsterdam.
Een VIP-kaartje is inclusief een lekkere warme kop chocomel.
Wees er dus snel bij!**
Nieuwste donaties

Iemand
23-12-2012 23:13Bas is z'n goeie social netwerker!

Emancipator
22-12-2012 12:24Dit project helpt om stereotypen bespreekbaar te maken en om de beperkende hokjes waarin jongens en meisjes (en mannen en vrouwen) worden opgesloten te doorbreken. We hebben mensen nodig!

anoniem
21-12-2012 12:15Donatie op kantoor