Ik wil een stoere installatie neerzetten op mijn eerste expositie en daar kan ik wel wat hulp bij gebruiken! Eind deze maand studeer ik af aan de Fotoacademie en op 26 mei openen wij de deuren van afstudeer-expositie REVEAL.
WAT GA IK LATEN ZIEN? Mijn project heeft de titel 'I am quite normal'. Het bestaat uit 18 persoonlijke filmpjes met stuk voor stuk universele thema's. Ik wil een een installatie maken met 8 monitoren in
Ik wil een stoere installatie neerzetten op mijn eerste expositie en daar kan ik wel wat hulp bij gebruiken! Eind deze maand studeer ik af aan de Fotoacademie en op 26 mei openen wij de deuren van afstudeer-expositie REVEAL.
WAT GA IK LATEN ZIEN?
Mijn project heeft de titel 'I am quite normal'. Het bestaat uit 18 persoonlijke filmpjes met stuk voor stuk universele thema's. Ik wil een een installatie maken met 8 monitoren in een steiger-constructie. De monitoren en de bijbehorende media-spelers huur ik, de steiger-constructie laat ik maken. Het wordt echt hartstikke mooi en ik ben nu al trots op het resultaat.
WAT HEB IK NODIG?
Wil jij mij helpen om de productie kosten wat te verlichten? Doe dan mee met mijn crowdfunding project. Als tegenprestatie kun je een persoonlijk filmpje krijgen, of korting bij een fotografie opdracht en je kunt ook kiezen voor een persoonlijke rondleiding tijdens de expo.
EXPOSITIE REVEAL
Sowieso zou ik het leuk vinden als je komt kijken. Ik studeer samen met 27 medestudenten af en er is van alles te zien. Kom mooi werk bekijken en inspiratie opdoen van 26 t/m 29 mei in Loods 6 in Amsterdam. De entree is gratis.


Nieuwste donaties

Iemand
21-05-2017 19:15Gefeliciteerd Celine met je afstuderen! Heel gaaf. Jammer dat ik niet bij de expo kan zijn. Veel plezier!

Iemand
17-05-2017 09:32Omdat wij grote bewondering hebben hoe Celine met al haar enthousiasme en inzet haar studie zo succesvol voltooid heeft

Iemand
16-05-2017 13:05Top dat je gaat afstuderen! Ik ben erg benieuwd en ben er 26 mei graag bij! Liefs Francien