Theatervoorstelling Unlock Life
Hoe zou het zijn om met een jonge groep onbekenden, met uiteenlopende creatieve disciplines, samen een theatervoorstelling te maken over de weg naar het verlangen om je eigen passie te kunnen en mogen volgen?
Unlock Our Lives? Sinds een aantal maanden zijn wij hard bezig met het maken van een theatervoorstelling. Niet werkend vanuit een concept of lange dialogen, maar door onze creatieve
Theatervoorstelling Unlock Life
Theatervoorstelling Unlock Life
Hoe zou het zijn om met een jonge groep onbekenden, met uiteenlopende creatieve disciplines, samen een theatervoorstelling te maken over de weg naar het verlangen om je eigen passie te kunnen en mogen volgen?
Unlock Our Lives?
Sinds een aantal maanden zijn wij hard bezig met het maken van een theatervoorstelling. Niet werkend vanuit een concept of lange dialogen, maar door onze creatieve disciplines zoals zang, dans, theater, muziek, schrijven, film en cabaret met elkaar te combineren.
Wij staan op een kruispunt en bedenken welke weg wij het beste in kunnen slaan. De weg van de zogenaamde zekerheid of de weg die ontstaat vanuit een vuur dat diep van binnen in ons brandt? Wij onderzoeken de weg die wordt gecreëerd vanuit passie. Delen onze inzichten, fouten, struikelblokken en nemen je mee naar de plek buiten je comfort zone.
Laat ons jou meevoeren in ons verlangen naar onze passies, dromen voor te willen zijn en naar ons allereerste theaterstuk op 1 juli 2017 in Parnassos!

Waarvoor doen wij deze Crowdfunding campagne:
- het mogelijk maken om onze allereerste theatervoorstelling op 1 juli 2017 te kunnen spelen in ons droomtheater: Parnassos
- het inhuren van een regisseur
- twee lange repetities in Crea, zodat wij nog extra veel uren kunnen repeteren zodat jullie een mooie voorstelling krijgen!
- jou willen laten inspireren!
Hoe kan jij ons helpen?Steun ons door te doneren! Er staat een heel mooie groene knop Doneer nu op deze pagina! Al vanaf 14 euro heb jij één kaartje voor onze voorstelling! Help ons en laat je verrassen!Let goed op! Lees de tegenprestaties door en kijk naar hoeveel kaartjes je per tegenprestatie krijgt!
14 euro - een speciale videoboodschap van ons + 1 kaartje voor de voorstelling
15 euro - workshop Urban dancing door Justine + 1 kaartje voor de voorstelling *deze tegenprestatie is UITVERKOCHT!
15 euro - laat je een half uurtje voorlezen door Anne + 1 kaartje voor de voorstelling *deze tegenprestatie is UITVERKOCHT!
25 euro - ontvang een door ons speciaal geschreven gedicht + 1 kaartje voor de voorstelling
28 euro - een speciale videoboodschap van ons + 2 kaartjes voor de voorstelling
30 euro - laat je een half uurtje voorlezen door Anne + 2 kaartjes voor de voorstelling *deze tegenprestatie is UITVERKOCHT!
30 euro - workshop Urban dancing door Justine + 2 kaartjes voor de voorstelling *deze tegenprestatie is UITVERKOCHT!
50 euro - ontvang een door ons speciaal geschreven gedicht + 2 kaartjes voor de voorstelling
50 euro - photoshoot door Jort en Anne + 1 kaartje voor de voorstelling *deze tegenprestatie is UITVERKOCHT!
150 euro - workshop Creativiteit door Thjum + 1 kaartje voor de voorstelling
200 euro - huiskamerconcert door Unlock Life + 1 kaartje voor de voorstelling
Jouw kans om een steentje bij te dragen aan het verwezenlijken van onze voorstelling en te helpen onze passies waar te maken!
Kijk alvast- en verlang mee!
Om te kunnen groeien in je passie, heb je mensen nodig om het mee te delen. Unlock Life deelt graag, wij hopen anderen te inspireren om ook hun passie te volgen hoe groot of klein deze ook is.
Volg en ervaar onze valkuilen, passies, het groeiende zelfvertrouwen op weg naar onze eerste theatervoorstelling op 1 juli 2017 in Parnassos! Tot dan!
www.facebook.com/unlocklifepassion

Nieuwste donaties

Ferdi van Ingen
12-06-2017 10:25Omdat ik echt gewoon wil weten hoe je het leven unlocked want mijn leven is locked zoals een nieuwe league of legends champ #7800 #passie

Iemand
6-06-2017 11:37Omdat ik het heel mooi vind hoe jullie bezig zijn! En natuurlijk ook omdat mijn zoon Miquaello meedoet. Heel veel succes, en tot 1 juli

Iemand
22-05-2017 21:01Omdat kunst belangrijk is en moet blijven bestaan!!