Samenvatting B.O.O.M! Bold Opera On the Move bestaat uit een cast van jonge operaprofessionals. We produceren en spelen kortere versies van beroemde opera's op de meest uiteenlopende locaties. Van kerk, tot school en van theater tot in de buitenlucht. Na 'Figaro' en 'Die Zauberflote on the Move', zullen we vanaf mei 2017 'De Toverfluit, een komische opera voor de hele familie' op de planken brengen. Dit is
Samenvatting
B.O.O.M! Bold Opera On the Move bestaat uit een cast van jonge operaprofessionals. We produceren en spelen kortere versies van beroemde opera's op de meest uiteenlopende locaties. Van kerk, tot school en van theater tot in de buitenlucht. Na 'Figaro' en 'Die Zauberflote on the Move', zullen we vanaf mei 2017 'De Toverfluit, een komische opera voor de hele familie' op de planken brengen. Dit is een Nederlandse bewerking van Mozart's Die Zauberflote. Hiervoor gaan wij een samenwerking aan met Frank Groothof, bekend van onder meer Sesamstraat en zijn succesvolle bewerkingen van diverse opera's voor kinderen. Groothof, die met 'De Toverfluit' begin jaren '90 vele kinderen bereikte, zal nu de regie voor rekening nemen om deze voorstelling opnieuw tot een succes te maken. De opera wordt gezongen en gespeeld in het Nederlands door de zangers van B.O.O.M!
Uw steun
Op dit moment werkt een klein team van 3 zangeressen van B.O.O.M! heel hard aan de productie van deze opera. Frank Groothof heeft zijn concept opnieuw uitgedacht en aangepast aan een cast van 6 operazangers en een pianist. Bovendien werken we meteen dubbele cast, dus met 12 zangers en 2 pianisten . Straks zijn er 6 zangers en 1 pianist te bewonderen op het toneel. Daarnaast gaan we een samenwerking aan met het Nationaal Jeugd Orkest (NJO). Wat betekent dat onze zangers de voorstelling spelen in de NJO muziekzomer, in samenwerking met 3-4 musici van het NJO.
Wij hebben onlangs verschillende fondsen subsidies aangevraagd. Maar helaas komen wij nog steeds iets tekort. Om deze reden vragen wij om uw hulp, zodat wij u hopelijk bij een van de voorstellingen van De Toverfluit kunnen verwelkomen!
Uw donatie zullen wij besteden aan:
- het betalen van de auteursrechten voor Toverfluit
- het inhuren van Frank Groothof als regisseur
Wie, wat en waar De try-out van De Toverfluit zal opgevoerd worden in Edam op 6 mei 2017 en in Harderwijk op 7 mei 2017. Daarna zal de opera op tournee gaan langs verschillende festivals en theaters in Nederland.
Informatie Voor meer informatie over De Toverfluit, speeldata en speelplekken, verwijzen wij u naar onze website www.operaonthemove.com
Email: [email protected]
Nieuwste donaties

Een donateur
3-05-2017 19:28Omdat ik vind dat Frank Groothof nog heel vaak op zijn manier oude verhalen opnieuw moet vertellen aan kinderen en volwassenen!

Iemand
3-05-2017 18:43Omdat ik het belangrijk vind om kinderen in aanraking te brengen met opera.

Iemand
3-05-2017 14:00Zin in leuke dingen