Als je je altijd al hebt afgevraagd hoe het is om een psychose te ontwikkelen, help mij dan om dit boek te verwezenlijken. Het verhaal van deze roman is gebaseerd op mijn eigen ervaringen. Twaalf jaar geleden belandde ik tijdens mijn studietijd in Amsterdam langzaam in een zware psychose. In dit boek beschrijf ik dat proces, hoe ik het heb beleefd. Ik was bezig met een spirituele zoektocht, op zoek naar de ultieme waarheid
Als je je altijd al hebt afgevraagd hoe het is om een psychose te ontwikkelen, help mij dan om dit boek te verwezenlijken. Het verhaal van deze roman is gebaseerd op mijn eigen ervaringen. Twaalf jaar geleden belandde ik tijdens mijn studietijd in Amsterdam langzaam in een zware psychose. In dit boek beschrijf ik dat proces, hoe ik het heb beleefd. Ik was bezig met een spirituele zoektocht, op zoek naar de ultieme waarheid waarmee ik alle religies wilde verenigen. Ik had niet door dat ik langzaam waanzinnig aan het worden was. Uiteindelijk bleek de grens tussen wijsheid en waanzin flinterdun te zijn. Wat zou jij tegen de mensheid zeggen als de hele wereld dacht dat je de messias was?
Waar gaat het geld naar toe?
Het boek is bijna klaar om gedrukt te worden, alleen aan de omslag wordt nog gewerkt. Het bedrag wat ik ophaal met deze crowdfunding wordt besteedt aan de kosten van de eerste druk en het maken van een website. En natuurlijk aan de eventuele verzendkosten die ik maak om jou het boek op te sturen!
Premiere en Boekpresentatie
Op 2 april gaat de film 'Stemmen van Vincent' in premiere. Op de facebookpagina kun je meer informatie over de film vinden.
https://www.facebook.com/StemmenvanVincent/
Bij de lancering van de film wordt ook mijn boek officieel gepresenteerd. De twee projecten vullen elkaar mooi aan. De film gaat over hoe ik muziek gebruik om om te gaan met schizofrenie. Het boek vertelt hoe het allemaal is begonnen.
Nieuwste donaties

Iemand
15-03-2017 16:04Ik wil Vincent graag steunen bij het bereiken van zijn doel: een boek en film over zijn stemmen.

Irie Weergang
14-03-2017 18:57Het is zeer bewonderingswaardig om te zien hoe Vincent met schizofrenie omgaat. Een voorbeeld voor velen!

Een donateur
8-03-2017 19:05Hoi Vincent, wij zijn erg benieuwd en steunen je projecten van harte! Succes en tot binnenkort. Warme groet, Beatrice en Mechteld