Vloeken in de Kerk heeft je hulp nodig!
Wij heten je van harte welkom op onze crowdfundpagina. Deze is – net als onze theatrale diensten – geheel opgebouwd volgens een aloude liturgie. Een wat? Een liturgie! Wikipedia legt uit: het geheel van voorgeschreven gebeden, ceremoniën en handelingen die een eredienst uitmaken. Geen zorgen, we zijn geen griezelige sekte, we zijn
Vloeken in de Kerk heeft je hulp nodig!
Wij heten je van harte welkom op onze crowdfundpagina. Deze is – net als onze theatrale diensten – geheel opgebouwd volgens een aloude liturgie. Een wat? Een liturgie! Wikipedia legt uit: het geheel van voorgeschreven gebeden, ceremoniën en handelingen die een eredienst uitmaken. Geen zorgen, we zijn geen griezelige sekte, we zijn theatermakers.
Binnenkomst
Iedere zondagochtend een kerkdienst bijwonen, wie doet dat nog? Wij van Vloeken in de Kerk in ieder geval niet. Toch zoeken we naar bezinning en een moment van rust in een wereld die in moordend tempo door raast. Tijd voor zes weken ontgiften is er vanwege een overkill aan werk, sociaal leven, passies, doelen en het onderhouden vandat perfecte lichaam niet bij. In deze hectische participatiemaatschappij blazen tien theatermakers speciaal voor jou oude rituelen nieuw leven in envoorzien ze actuele onderwerpen van commentaar.
Na een jaar lang gepionierd te hebben, weten we goed hoe we de diensten voort willen zetten. Nog scherper en gekker dan voorheen. Maar er zijn keiharde euro’s nodig om dit te kunnen realiseren. We hopen dat we afgelopen seizoen jullie harten hebben gestolen, of jullie nieuwsgierig hebben gemaakt naar dat wat we doen. Help jij ons om Vloeken in de Kerk voort te zetten?
Votum
Als het geld op is, is het kopen gedaan. Daarom beloven wij van Vloeken in de Kerk je trouw dat wij netjes je geld over de balk smijten.
De groet
Gegroet! Wij zijn: Alinde Hoeksma, Annelies van Wijk, Anton van der Sluis, Daphne Gakes, Desiree van Haaren, Jelle Zijlstra, Jonnie Paling, Kiki Schippers, Lars Brinkman, Renée Coralie van Beek, Roos Rietveld en Sarah van der Vlerk. Aankomend seizoen spelen we iedere twee maanden een dienst uit ‘De Deugd Van Tegenwoordig’. Want hoe deugdelijk leef jij anno 2017 en spelen deze deugden überhaupt nog een rol in ons leven?
De tien geboden
1. Gij zult deugdelijk doorhet leven gaan.
2. Gij zult voorzichtig zijn.
3. Gij zult rechtvaardig zijn.
4. Gij zult matigen.
5. Gij zult moed tonen.
6. Gij zult geloven.
7. Gij zult hopen.
8. Gij zult liefhebben.
9. Gij zult, indien u in de financiële gelegenheid bent, geld doneren via deze pagina zodat wij samen met u al deze deugden kunnen onderzoeken.
10. Gij zult onze eeuwige dankontvangen.
Schriftlezing
Prudentia, Lustitia, Temperantia, Fortitudo, Fides, Spes, Caritas.
De Latijnse woorden voor de zeven deugden zijn prachtig. Maar kennen we de betekenis nog? En leven we ernog naar? Oftewel, hoe staat het eigenlijk met ‘De deugd van tegenwoordig’? Heb je nog iets aan een deugd als matigheid? Deze vragen stelt Vloeken in de Kerk zich in zeven theatrale diensten. Aan het eind van iedere dienst besluit jij als publiek of de deugd herboren of begraven wordt. Dus neem je schep mee, je weet maar nooit of je hem nodig hebt.
Gebed
Amen!
Collecte
Deze crowdfundactie starten wij om een nieuw seizoen te kunnen realiseren waarin we samen met jou een nieuwe invulling aan de zondag geven. Het is helaas niet gratis om een dienst als deze te realiseren. Doneer! En laat zoveel mogelijk mensen kennis maken met Vloeken in de Kerk, maar vooral: laat ons niet in onze onderbroek staan.
Door de kansen die wij krijgen middels deze crowdfundactie willen wij dezelfde kans ook bieden aan andere lokale initiatieven en goede doelen. Per editie wordt er een initiatief of goed doel gekozen die aansluit bij het onderwerp van de dienst.
Volg ons!
Facebook: https://www.facebook.com/VloekenZoeken
Twitter: https://twitter.com/vlzoeken
Nieuwste donaties

Paul
17-11-2016 19:26Ik ken een theatermaker en ik vind het een leuk project!

Een donateur
17-11-2016 06:26Vele kleine beetjes maken samen veel. Ik ben nog niet bij Vloeken in de Kerk geweest, maar woon het graag binnenkort bij!

Iemand
16-11-2016 22:44Gaaf project en ik ben heel erg voor meer kunst en spel! Mooi gedaan het filmpje ook!