Caucasian encounters
In de periode van 2014-2016 heb ik verschillende reizen ondernomen naar de Kaukasus waar ik de fotoserie Caucasian encounters heb gemaakt. Als afsluiting van deze serie wil ik een fotoboek realiseren. In mijn jeugd heb ik veel reizen gemaakt naar Griekenland. Mijn moeder is Nederlandse, mijn vader Grieks. Toen ik als jongvolwassene fotografie begon te ontdekken en mijn liefde voor reizen, realiseerde ik me dat ik dit medium

Caucasian encounters
In de periode van 2014-2016 heb ik verschillende reizen ondernomen naar de Kaukasus waar ik de fotoserie Caucasian encounters heb gemaakt. Als afsluiting van deze serie wil ik een fotoboek realiseren.
In mijn jeugd heb ik veel reizen gemaakt naar Griekenland. Mijn moeder is Nederlandse, mijn vader Grieks. Toen ik als jongvolwassene fotografie begon te ontdekken en mijn liefde voor reizen, realiseerde ik me dat ik dit medium wilde gebruiken tijdens mijn reizen.
Als afsluiting van het project wil ik een fotoboek maken, waar ik alle beelden die ik van hoge kwaliteit vind in manifesteer, als een poëtische vertelling. Ik wil dit boek realiseren uit liefde voor het boekbinden, voor het fotoboek, het reizen en uit liefde voor de fotografie.
Het boek krijgt een softcover, formaat 26x24 en zal ongeveer 48 pagina's gaan bevatten, waarvan 30 zwart wit foto's.
Er komt een voorwoord in te staan geschreven door een geliefd oud docent en fotograaf van de academie, Niek de vriendt.


Wat ga ik met de opbrengst doen?
Caucasian encounters zal mijn allereerste publicatie worden die ik in eigen beheer uit wil brengen. Ik besteed veel aandacht aan het boek en het is voor mij belangrijk dat het een verzorgd en kwalitatief hoogstaande publicatie wordt.
Om het project te realiseren zijn er verschillende mensen die mij helpen, maar jullie steun is essentieel. Met het opgehaalde bedrag wil ik de drukkosten van het boek betalen. Het resterende bedrag steek ik in de verdere afronding van het project.
In komende updates wil ik meer vertellen over de vorm en het ontwerp van het fotoboek.
Kijk hiernaast voor de tegenprestaties en blijf via de updates op de hoogte van mijn project. Als er andere ideeën zijn voor een tegenprestatie, mail me dan gerust.
Voor vragen of verdere informatie ben ik altijd te bereiken op:
[email protected]
Op mijn website www.geronymakis.nl is er meer van Caucasian encounters te zien.
Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen in mijn project. Alvast ontzettend bedankt voor jullie steun!



Nieuwste donaties

Iemand
6-11-2016 11:39bijzonder project met fotografie van hoge kwaliteit

Vassilis Triantis
2-11-2016 19:58Fund an apportunity for a young photographer ro complete a worthy project. New artists need our support as a stepping stone in their career

Iemand
22-10-2016 20:14The pictures are so poetic. They should definitely be published in this book.