De Queens of Sardines hebben een simpel doel: zo veel mogelijk creatieven aan het denken (en aan het werk) te zetten over de oneindige mogelijkheden van één simpel ’ding’: de sardine.
Queens of Sardines is een project van Natasha Tastachova (grafisch vormgever, art director en maker van het boek ONGEWILD over groen in food, design en kunst) en Anna Borsboom (copywriter, trendwatcher en oprichter van Stylink
De Queens of Sardines hebben een simpel doel: zo veel mogelijk creatieven aan het denken (en aan het werk) te zetten over de oneindige mogelijkheden van één simpel ’ding’: de sardine.
Queens of Sardines is een project van Natasha Tastachova (grafisch vormgever, art director en maker van het boek ONGEWILD over groen in food, design en kunst) en Anna Borsboom (copywriter, trendwatcher en oprichter van Stylink en Stylink.Studio).
Veelzijdig visje
Al jaren zijn we gefascineerd door sardines. Het ingeblikte visje wordt over de hele wereld gegeten, is spotgoedkoop, oneindig lang houdbaar, fantastisch verpakt, super gezond en gewoon hartstikke lekker. De sardine leent zich bovendien voor duizenden verschillende toepassingen in producten, ontwerpen, dessins en concepten: smaak, vorm, verpakking, bereiding, presentatie, branding, perceptie, religie, cultuur en geschiedenis, conserveringstechnieken... Alle voorbeelden en ideeën die we in de loop van de tijd hebben verzameld delen we graag met jullie!
Ook willen we iedereen uitdagen om zelf aan de gang te gaan met de sardine: ontwerpers, kunstenaars, stylisten, schrijvers, fotografen, restaurants, winkels, merken en musea - wat kun jij met een sardientje?

Wat doen we met jouw bijdrage?
Het eerste doel van deze crowdfunding is geld verzamelen voor het maken van een online platform. Via dat platform willen we de producten en ontwerpen van alle creatieven verzamelen, om ze vervolgens gecureerd aan de wereld te tonen én te verkopen.
Daarnaast willen we pop-up exposities, proeverijen en workshops organiseren om de veelzijdigheid van het sardientje én de creativiteit van ontwerpers, illustratoren, stylisten, productontwikkelaars, chefs en sommeliers te laten zien.
Sardines for everyone!
Promotiefilmpje: Cheyenne van der Kleij

Volg ons en doe mee op
https://www.instagram.com/queens_of_sardines/
https://www.facebook.com/queensofsardines/

Nieuwste donaties

Iemand
11-11-2016 13:20Ik ben ook verliefd op sardienes en vooral op sardienes

Iemand
11-11-2016 12:57Fan van Queens of Sardines!

Een donateur
10-11-2016 10:02Ik kijk uit naar een workshop met onze ontwerpers!