Hoera!! lars weller - Investigations into the Uncanny is geslaagd!

Dankzij 34 donaties die samen € 5.030 opleverden voor lars weller.
Superbedankt voor het bijdragen via voordekunst.

Investigations into the Uncanny

Een spannende expositie die het 'unheimliche' laat zien. 35 Kunstenaars en werken uit het S.M.A.K. Gent,...

lars  weller
lars weller
kunstenaar

Ik werk als zelfstandig kunstenaar, dit project is in samenwerking met De Kunstfabriek WillemII en kunstenaar/curator Loek Grootjans

1 project gesteund

  • Hoera!

    Hoera! Het project heeft de drempel van 80% gehaald! De maker past de begroting aan om het project toch door te laten gaan.

  •   Tip
    € 245 of meer

    Geweldig! Je kunt een geschilderd portret kiezen van kunstenaar Erwin van Krey, van jezelf of iemand naar keuze, een schitterend realistisch portret!

  • € 10 of meer

    Hartelijk bedankt voor je ondersteuning.

  • € 25 of meer

    Top! Je ontvangt een gratis drankje bij de opening en een meet& greet met de deelnemende kunstenaars

  • € 50 of meer

    Super! Je ontvangt het boek Visioen van de overkant van Loek Grootjans

  • € 60 of meer

    Je ontvangt een gesigneerde tekening van een van de deelnemende kunstenaars op A-6 formaat, een uniek kunstwerk!

  • € 100 of meer

    Nice! Je ontvangt een gesigneerde tekening op a-4 formaat van de kunstenaar/initiator Lars Weller

  • € 250 of meer

    Okay! Je ontvangt een gesigneerd schilderij op papier A-3 formaat van de kunstenaar/initiator Lars Weller, of een tekening van Rik Smits of Kim Hospers (beide 3 werken) zie foto's

  • € 500 of meer

    Fantastisch! Je ontvangt een schilderij van een van de deelnemende kunstenaars

  • € 750 of meer

    Thanxx voor je genereuze bijdrage! Je ontvangt een gesigneerd kunstwerk van een een van de deelnemende kunstenaars

  • Geen tegenprestatie

    Ik wil dit project graag steunen en hoef hiervoor geen tegenprestatie te ontvangen

© 2023