Jawa(19) en Shaza (12) zijn in Nederland aangekomen met hun Syrische ouders. Ze spelen door heel Europa de moderne arabische muziek. Jawa is de grootste muzikale belofte uit Syrie en wil hier naar het conservatorium. Vader heeft heimwee .Hij was topacteur in de Arabische wereld en nu is hij op zoek naar een toekomst in Nederland, net als Moeder Salwa,journalist, die zich opoffert voor de toekomst van haar kinderen. Hoe overleeft het gezin in


Jawa(19) en Shaza (12) zijn in Nederland aangekomen met hun Syrische ouders. Ze spelen door heel Europa de moderne arabische muziek. Jawa is de grootste muzikale belofte uit Syrie en wil hier naar het conservatorium.
Vader heeft heimwee .Hij was topacteur in de Arabische wereld en nu is hij op zoek naar een toekomst in Nederland, net als Moeder Salwa,journalist, die zich opoffert voor de toekomst van haar kinderen. Hoe overleeft het gezin in Nederland en hoe kan Syrisch muzikaal talent hier een plek vinden?
Fijn als je met jouw bijdrage een film met dit gezin mogelijk maakt. We willen je donatie deels gebruiken voor het werk met een Syrische cameraman
Nieuwste donaties

Iemand
29-12-2016 08:41Mooi project

Hans van van Dorp
28-12-2016 13:00Succes, Remy! Ik ben benieuwd naar het resultaat en kom je graag weer ergens tegen. Hans.

Titia Bouwmeester
21-12-2016 16:19Geweldige muzikanten! Mooi verhaal.