Tot begin mei in de Stadsgalerij!
Steun Jazz Ten Toon!
Op 5 t/m 8 mei zal Jazz Ten Toon weer te vinden zijn in de Stadsgalerij aan de Oude Vestein Breda. Het evenement is al decennia lang onlosmakelijk verbonden met het jaarlijkse Jazz festival in Breda. In 2015 moest het publiek Jazz Ten Toon missen.
Dat gaat geen tweede keer gebeuren. Een enthousiaste club van een kleine twintig mensen zet
Tot begin mei in de Stadsgalerij!
Steun Jazz Ten Toon!
Op 5 t/m 8 mei zal Jazz Ten Toon weer te vinden zijn in de Stadsgalerij aan de Oude Vestein Breda. Het evenement is al decennia lang onlosmakelijk verbonden met het jaarlijkse Jazz festival in Breda. In 2015 moest het publiek Jazz Ten Toon missen.
Dat gaat geen tweede keer gebeuren. Een enthousiaste club van een kleine twintig mensen zet de schouders onder de doorstart van Jazz Ten Toon voor nu en de komende jaren. We gaan dit jaar weer musici, kunstenaars en het publiek ontvangen in de stadsgalerij. Een goed programma in een ijzersterke ambiance, mede dankzij de steun van de gemeente Breda en BKKC.
Tijdens het vierdaagse evenement worden (media) kunstenaars en (jazz)musici in elkaars creatieve proces betrokken, uitgedaagd en geïnspireerd. Moderne jazz, Nu-jazz,Urban Jazz, Vj’s, films, animatie en street-art battles komen aan bod. Dit zal leiden tot spannende interacties waar het publiek ooggetuige van is. Daarnaast krijgen jonge talenten de kans om zich te presenteren. Zo kunnen zij een nieuw publiek trekken met hun werk.
Om een zo breed mogelijk publiek te trekken, is Jazz Ten Toon gratis te bezoeken. Om het evenement mogelijk te maken, hebben wij uw hulp nodig! Samen kunnen wij dit realiseren!
Alvast bedankt voor uw steun en wij hopen u te mogen ontvangen tussen 5 en 9 mei bij Jazz Ten Toon!
Meer informatie:
www.jazztentoon.nl of op de facebook pagina
impressies van het festival 2014:


Bij een aantal tegenprestaties staat dat u een portretfoto kan laten maken door de bekende Bredase fotograaf Willem Paterik. Dat kan op donderdag en zaterdag tussen 13.30-17.00 tijdens het festival. U krijgt de foto digitaal aangeleverd.
.,
Nieuwste donaties

Peter Vierenhalm
20-04-2016 15:44Fantastisch project! Jazz meets kunst!

Iemand
7-04-2016 18:55Belang van jazz in de Stadsgalerij

Feline en Bo :)
2-04-2016 13:15Omdat het jonge kunstenaars en muzikanten een kans geeft!