Wij willen heel graag de klucht weer op TV! Afgelopen seizoen hebben wij (Bartho Braat, Arijan van Bavel, Sabine Beens, Joost Tijssen en Femke van Assouw) de voorstelling Prettig Gestoord gespeeld in 50 Nederlandse theaters. De mensen plakten in hun stoel van het lachen. Graag zouden wij de voorstellingen willen laten registeren. Er zijn inmiddels al een paar regionale zenders die hem willen uitzenden. www.comediecompagnie.nl https://www.facebook.com/comediecompagnie/?ref=
Wij willen heel graag de klucht weer op TV! Afgelopen seizoen hebben wij (Bartho Braat, Arijan van Bavel, Sabine Beens, Joost Tijssen en Femke van Assouw) de voorstelling Prettig Gestoord gespeeld in 50 Nederlandse theaters. De mensen plakten in hun stoel van het lachen. Graag zouden wij de voorstellingen willen laten registeren. Er zijn inmiddels al een paar regionale zenders die hem willen uitzenden.
www.comediecompagnie.nl
https://www.facebook.com/comediecompagnie/?ref=bookmarks
Theater van de Klucht
Theater van de Klucht/ ComedieCompagnie is meer dan 15 jaar geleden opgericht door Arijan van Bavel (voorheen DZDproducties) en heeft vandaag de dag ruimschoots zijn sporen verdiend binnen de Nederlandse theaterwereld. Theater van de Klucht onderscheidt zich door producties te maken voor een groot publiek,waarbij vakmanschap en enthousiasme hoog in het vaandel staan.
Ieder theaterseizoen maken we een eigen theaterproductie met grote namen en aanstormende talenten.
In de loop der jaren heeft Theater van de Klucht veel enthousiaste en bevlogen theatermakers om zich heen verzameld. Samen met het kantoorteam wordt er hard gewerkt om van iedere productie een feest te maken. Te denken valt aan: ideeën uitwerken, samenstellen van teams, casten van acteurs, organiseren van fotoshoots, drukwerk ontwerpen maar ook het verzorgen van de marketing. En ondertussen word het decor, kostuums, licht, en geluid ontworpen, met de Cast wordt er druk gerepeteerd. En dan het theaters in…. Want daar doen we het allemaal voor: Mensen laten lachen. Theater met een Lach! Theater van de Klucht.
Prettig Gestoord
Lambert komt thuis en gaat zich voorbereiden op een rustige nacht. Hij heeft echter geen rekening gehouden met de fratsen van zijn, op de versier toer zijnde, compagnon Eddie, die tijdens één van zijn amoureuze spelletjes, niet alleen de naam van Lambert hanteert, maar tevens zijn auto leent. Als de auto wordt gestolen, wordt een aantal krankzinnige gebeurtenissen in werking gezet…. ‘Kom van het dak af’ is één van die fameuze voorstellingen van Micheal Pertwee en behoort tot het standaardkluchtenrepertoire van Nederland. Daarnaast is deze voorstelling eerder uitgebracht door John Lanting. Dus verzekerd van een dolkomische avond uit!
Met: o.a. Bartho Braat ,Arijan van Bavel, Joost Tijssen,Sabine Beens en Femke van Assouw
Regie en bewerking: Paul van Ewijk
Script:Michael Pertwee




Nieuwste donaties

Iemand
2-04-2016 19:00Leuke voorstelling met bevlogen en lieve mensen

Nico van de Klundert
26-03-2016 11:53Geweldig leuke voorstelling! Het genre 'klucht' wordt op een eigentijdse manier weer nieuw leven in geblazen. Ik gun ze een groter publiek.