!!!HELP!!!
HET THEATERDIER
!!!HELP!!!
Jacob Rens en Max Moolenaar hebben Gringo, het Theaterdier zover gekregen om naar de Parade te komen.
Dat ging niet zomaar. Het Theaterdier stelde hoge eisen. Hij is wereldberoemd , en een meester in het genre Non-stop theater. Rens en Moolenaar hebben veel moeten investeren in o.a. een nieuw hok en een speciaal voor het Theaterdier ontwikkeld voorportaal,
!!!HELP!!!
HET THEATERDIER
!!!HELP!!!

Jacob Rens en Max Moolenaar hebben Gringo, het Theaterdier zover gekregen om naar de Parade te komen.
Dat ging niet zomaar. Het Theaterdier stelde hoge eisen.
Hij is wereldberoemd , en een meester in het genre Non-stop theater.
Rens en Moolenaar hebben veel moeten investeren in o.a. een nieuw hok en een speciaal voor het Theaterdier ontwikkeld voorportaal, ontworpen en gemaakt door de meesterlijke decorontwerper Ellis van der Hoeven.
Dit kleine Theatergezelschap kan niet zonder uw steun.
U kunt uw bijdragen leveren, en er voor zorgen dat RensMoolenaar nog vele mooie producties kan maken, en niet failliet gaat aan dit veel verslindende Theaterdier.
Jacob en Max (_RensMoolenaar producties) hebben al veel ervaring met dieren in combinatie met Theater ( o.a. Koe Helena, de varkens Dante en Knor, en een koekoek). Maar dit is de eerste keer dat zij mogen werken met Gringo ' het Theaterdier.
Kom in actie.. doneer en kom vooral kijken!
Op de Parade in:
Den Haag 8 t/m 12 juli
Utrecht 25 juli t/m 2 augustus
Amsterdam 15 t/m 23 augustus
Meer Max Moolenaar
Meer Jacob Rens
