Wij zijn Johanneke ter Stege en Tonny Nobel. Samen zijn we elektropopduo NNENN (spreek uit: en en en en). Op dit moment werken we aan ons eerste album dat eind oktober het levenslicht zal zien. Met productiehuis Oost-Nederland hebben we in april onze eerste EP “All Right” uitgebracht en speelden we onder andere op Bevrijdingsfestival Overijssel. Muzikaal gaat het heel goed, maar we hebben een probleem:
Wij zijn meer
Wij zijn Johanneke ter Stege en Tonny Nobel. Samen zijn we elektropopduo NNENN (spreek uit: en en en en). Op dit moment werken we aan ons eerste album dat eind oktober het levenslicht zal zien.
Met productiehuis Oost-Nederland hebben we in april onze eerste EP “All Right” uitgebracht en speelden we onder andere op Bevrijdingsfestival Overijssel.
Muzikaal gaat het heel goed, maar we hebben een probleem:
Wij zijn meer dan muziek!
Naast muzikant ben ik namelijk ook fotograaf en schrijf ik gedichten. Tonny en ik zijn allebei beelddenkers en worden geinspireerd door films, natuur en kunst. We willen met ons werk mensen opnieuw verbazen over het gewone en laten genieten van de details. Dat doen we met onze muziek, maar daar horen ook foto’s en gedichten bij.
Ik vind het heel bijzonder om te zien dat alles in NNENN samenkomt en voel dat het surreële effect van de foto’s van Johanneke passen bij onze sfeer.
Als producer en sounddesigner ben ik gefascineerd door geluiden die nog niet bestaan.
Graag willen we jou een totaalbeeld van onze gezamenlijke wereld geven; die willen we je niet alleen laten horen, maar ook laten zien en lezen, NNENN spreek je niet voor niets uit als “en, en, en, en”.
Het is onze grootste wens een boek te maken met foto’s, poëzie en muziek. Als een kalender die je aan de muur kunt hangen om naar te kijken, in te lezen én naar te luisteren. We komen op dit moment alleen 3000 euro tekort om dit te kunnen doen.
Je kunt ons helpen met een kleine of een grote bijdrage zodat we onze droom tastbaar kunnen maken en misschien heb jij dan eind oktober wel ons foto-muziek-gedichten-album aan de muur hangen of in de kast staan. Dan kun je de wereld af en toe net iets anders zien door te luisteren, te lezen of te kijken.
Op onze website kun je als voorproefje vast naar onze EP 'All right' luisteren:
www.nnenn.nl
Nieuwste donaties

Iemand
21-08-2015 16:34omdat jullie dat dik verdienen! Klaas en Jellie vertelden het gisteravond tijdens een heerlijke maaltijd op de Catclub. veel succes, dukke

Een donateur
21-08-2015 05:46Muzikaalste achternichtje ! (Tante Elly) Ik ken je moeder (Bart F )

Een donateur
20-08-2015 14:22enthousiast tijdens optreden op zomerfeest nijmegen