Wil je ons helpen om een nieuwe film uit te brengen? Het script ligt klaar, de cast en crew is compleet, we missen alleen nog een filmbudget.
JELGER DE GOOCHELAAR EN HET GEHEIM VAN GRIJPSTUYVER In de nieuwe film vindt Jelger de goochelaar een Verdwijnboek. Uit dat boek ontsnapt een magisch persoon; de onzichtbare verdwijner. Deze kan zichzelf onzichtbaar maken en plotseling voor je staan om je vervolgens in zijn
Wil je ons helpen om een nieuwe film uit te brengen? Het script ligt klaar, de cast en crew is compleet, we missen alleen nog een filmbudget.
JELGER DE GOOCHELAAR EN HET GEHEIM VAN GRIJPSTUYVER
In de nieuwe film vindt Jelger de goochelaar een Verdwijnboek. Uit dat boek ontsnapt een magisch persoon; de onzichtbare verdwijner. Deze kan zichzelf onzichtbaar maken en plotseling voor je staan om je vervolgens in zijn boek te vangen. Aan Jelger de opdracht om zijn vrienden hiervoor te beschermen. Tegelijkertijd duikt er opeens een onbekende man op in Belderplons. Een onguur persoon, strak in het pak, met een onheilspellende glimlach. Het is Gerard Grijpstuyver. Hij is duidelijk iets van plan, maar wat? Tijdens een picknick met Sylvia ziet Jelger hoe Gerard in z'n auto door het bos rijdt. Jelger vertrouwt het niet en besluit hem te volgen. Zo ontstaat er een spannende speurtocht naar het geheim van Grijpstuyver en een bloedstollend avontuur bij het vangen van de onzichtbare verdwijner.

HOE HET BEGON
Omstreeks 2003 liep ik een feestwinkel binnen en zag daar een rode blouse liggen. De blouse had letterlijk een magisch effect op mij. Ik begreep niet waarom, maar ik moest en zou 'm kopen. Eenmaal thuis had ik geen flauw idee wat ik er mee aan moest. Totdat ik de volgende ochtend de tv aanzette en een kinderserie zag. Het stoorde me al geruime tijd dat er nauwelijks meer kinderprogramma's werden gemaakt met de bezieling en bevlogenheid waarmee dat in mijn jeugd gebeurde. Ik miste de kracht van het verhaal en vond dat alles teveel was gestoeld op massaproductie. Toen opeens kreeg ik in een flits het idee om zelf een kinderfilm te maken. Die gedachte bezorgde me kriebels in m'n buik die ik vandaag de dag nog steeds heb.

JELGER DE GOOCHELAAR
In 2010 huurde ik een theater af en nodigde basisscholen uit. Daar liet ik voor het eerst een groter publiek kennis maken met Jelger de goochelaar. Ik wilde testen hoe kinderen zouden reageren op wat ik maak. Zouden ze het mooi vinden? Is het wel leuk? Is het wel goed genoeg? Allemaal vragen waar ik antwoord op wilde hebben. Op de dag zelf sloeg de onzekerheid toe en wilde ik alles afblazen. De film was niet geworden zoals ik het wilde en waarom zou ik daar de kinderen mee opzadelen? Het licht doofde in de zaal en de film begon. Ademloos keek ik vanuit de coulissen naar de kinderen, terwijl de kinderen ademloos naar het scherm keken. Twee uur lang zaten ze geboeid te kijken. Er werd gelachen om de clown, gehuiverd om de boze tovenaar en meegezongen met de liedjes. Aan het eind klonk een oorverdovend applaus en ik voelde: dit is wat ik wil!

EEN NIEUWE FILM
Bij mij stond altijd de noodzaak van het maken voorop en de praktische financiële kant op de tweede plaats. Gevolg hiervan is dat we vier prachtige films hebben en een lege portemonnee. Daarom ben ik deze crowdfunding gestart, in de hoop dat jullie, net als ik, enthousiast zijn om een nieuw avontuur tot leven te laten komen. Maar dat niet alleen. Het is ook een investering in een magische wereld waarin kinderen zich terug kunnen trekken. Dat prikkelt de fantasie en stimuleert creativiteit. Het is van groot belang om de speelsheid van kinderen naar boven te halen en ze dit vrij te laten beleven. Maar los daarvan is het voor jou als investeerder een uitgelezen kans om iets unieks te bemachtigen van Jelger de goochelaar.
Nieuwste donaties

Iemand
11-07-2015 17:00Omdat ik Jelger zo een leuke, lieve, grappige jonge man vind en gun voor hem en voor alle kinderen leuke kinderfilms.

Iemand
22-06-2015 15:17Hopelijk komt er gauw weer een nieuwe film uit....we wensen Jelger heel veel succes!

Iemand
22-06-2015 07:20Heel leuk dat dit wordt gemaakt voor kinderen! Ik vind het ook nog erg leuk dat Jelger familie is