Hoera!! Elsemiek en Marleen - Anders de wereld in is geslaagd!

Dankzij 65 donaties die samen € 3.824 opleverden voor Elsemiek en Marleen.
Superbedankt voor het bijdragen via voordekunst.

Anders de wereld in

Ons kinderboek over zwangerschapsverlies de wereld in krijgen is onze droom; help jij ons mee om hem werk...

Elsemiek en Marleen
Elsemiek en Marleen

1 project gesteund

  • Hoera!

    Dit project is helemaal voordekunst. De financiering is geslaagd. Via de updates houdt de projectmaker je op de hoogte van de ontwikkelingen rond dit project.

  • € 10 of meer

    Dankjewel! Je hebt het project gesteund en wij zijn je daar eeuwig dankbaar voor.

  • € 30 of meer

    Dankjewel! Je hebt het project gesteund en je krijgt het boek. Zo kun je altijd aan iedereen laten zien welk project je hebt gesteund of het boek misschien weggeven aan iemand die het nodig heeft.

  • € 50 of meer

    Dankjewel! Je hebt het project gesteund en je krijgt naast het boek ook een print naar keuze (A3 formaat) uit het boek. Mooi voor aan je muur.

  • € 100 of meer

    Dankjewel! Je hebt het project gesteund en je krijgt naast het boek ook een print naar keuze (A3 formaat) uit het boek. Elsemiek maakt speciaal voor jou een klein gedicht (maximaal 4 regels) voor als je iets wil vieren of iemand wil gedenken.

  • € 500 of meer

    Dankjewel. We zijn er stil van... Je hebt het project gesteund en je krijgt naast het boek ook een print naar keuze (A3 formaat) uit het boek. Elsemiek maakt speciaal voor jou een klein gedicht (maximaal 4 regels). Natuurlijk komen we je dat persoonlijk brengen (binnen Nederland).

  • Geen tegenprestatie

    Ik wil dit project graag steunen en hoef hiervoor geen tegenprestatie te ontvangen

© 2023