LAKE

een project van Nikolett Németh — Amsterdam, Nederland
;
LAKE

Lake is a multidisciplinary theatre performance, a metaphorical space for a changing mirror, a surface to look at while seeing beyond.

Nikolett Németh
Nikolett Németh

1 project gesteund

doneer nu

doneer gemakkelijk met de app van jouw bank

 • Helaas!

  Dit project is niet succesvol gefinancierd via voordekunst.

 • Je geld terug als het project niet slaagt

  Elk bedrag te doneren vanaf €10

  Geen transactiekosten

  Doneer openbaar óf anoniem

 • Bedankt voor je donatie! We hopen je te zien op ons crowdfunding event, waar jij een gratis kop thee met een surprise bericht van ons krijgt! Thank you for your donation! We hope to see you at our fundraising event where you will get a cup of tea with a surprise message from us!

 • Bedankt voor je donatie! We hopen je te zien op ons gratis crowdfunding event, waar jij een gratis kop thee en een zelfgemaakte cake met een surprise bericht van ons krijgt! Thank you for your donation! We hope to see you at our fundraising event where you will get a cup of tea with a surprise message and a home made cake from us!

 • Bedankt voor je donatie! Naast het gratis evenement waar ook jij gratis thee en cake krijgt, sturen we je een digitale kopie van onze gefilmde performance, een foto en een persoonlijk bedankbericht. Thank you for your donation! Next to the free fundraising event, where you also will get free tea and cake, we will send you a personal thank you message, a photo and a copy of our filmed performance.

 • Bedankt voor je donatie! We willen je graag uitnodigen voor een diner met onze groep! Geniet van traditionele gerechten uit verschillende nationaliteiten in combinatie met live muziek! Ook krijg jij een kopie van de gefilmde performance. Thank you for your donation! We would like to invite you for a dinner with our group, to enjoy traditional food from different nationalities and listen to live played music! You will also get a copy of our filmed performance.

 • Bedankt voor je donatie! We willen je graag uitnodigen voor een diner met onze groep! Geniet van traditionele gerechten van verschillende nationaliteiten in combinatie met live muziek! Ook krijg je 2 vrijkaartjes voor een van onze shows. Thank you for your donation! We would like to invite you for a dinner with our group, to enjoy traditional food from different nationalities and listen to live played music! We will also give you two free tickets to one of our shows.

 • Ik wil dit project graag steunen en hoef hiervoor geen tegenprestatie te ontvangen.

© 2017