[](http://www.orgaanklap.nl)
Tom gaat dit jaar afstuderen aan de HKU, richting scenario/regie fictie, en hij wil dit doen met de Tom & Yuri Extravaganza. We hebben samen mooie [](https://www.youtube.com/watch?v=H4-upsTLa7Q) erg blij mee.
Wouter gaat met de Tom & Yuri Extravaganza afstuderen als cameraman aan de HKU.
Hij heeft aan de HKU onderzoek gedaan naar de werking van
Tom gaat dit jaar afstuderen aan de HKU, richting scenario/regie fictie, en hij wil dit doen met de Tom & Yuri Extravaganza. We hebben samen mooie [](https://www.youtube.com/watch?v=H4-upsTLa7Q) erg blij mee.
Wouter gaat met de Tom & Yuri Extravaganza afstuderen als cameraman aan de HKU.
Hij heeft aan de HKU onderzoek gedaan naar de werking van camera en licht binnen komedie.
Zo kan hij bij dit project kunnen laten zien dat je vanachter een camera een grap vele malen beter
kunt maken. Wouter is breed georiënteerd als cameraman. Dat zal ervoor zorgen dat deze show niet
als een conventionele sketch show aan zal gaan aanvoelen; we gaan proberen er iets onwaarschijnlijk
prachtigs van te maken.
Wij zijn enorm beïnvloed door de komedie van de jaren ’90; Jiskefet, Theo & Thea, Rembo & Rembo. Dat wil niet zeggen dat wij een mengelmoes/kopie gaan maken van die shows, aangezien wij niet die mensen zijn. Onze stijl is meer gericht op beeld dan op dialoog. Dat wil zeggen dat we liever een grap laten zien, dan dat wij hem uitspreken.
We hebben geld nodig voor apparatuur, studio huur, catering, vervoer, art, kleding, visagie en voor al het andere dat je nodig hebt om een film te maken. Waarom willen we deze centen crowdfunden en stappen we niet naar een fonds of sponsor? Alleen bij crowdfunding kunnen we de creatieve vrijheid van ons project waarborgen. Als we na moeten gaan denken over de belangen van andere mensen dan wordt het eindproduct simpelweg minder goed.
Wij hopen enorm op een succesvolle afloop van deze crowdfunding zodat wij de sketchshow kunnen maken die we altijd al hebben willen maken.
Op onze [](http://facebook.com/tomenyuri)kunt u op de hoogte blijven van dit project en ziet u allerlei materiaal voorbij komen, nieuw en oud!
Hopelijk bedankt voor uw steun,
Tom Eysink Smeets & Yuri.
Nieuwste donaties

Iemand
25-04-2015 14:58Woutermoet met goed gereedschap , jullie nog beter uit laten komen

Peter Kellenaers
25-04-2015 12:21Shit is grappig as fuck.

Jeffrey Stevens
23-04-2015 11:38omdat het moet gebeuren, deze jongens moeten hun eigen show hebben.