Een van de meest voorkomende vragen vanuit ons publiek na een concert is:
“Hebben jullie deze muziek al op cd?”
De afgelopen jaren hebben wij heel wat mensen moeten teleurstellen maar daar gaat verandering in komen!
Sinds een paar jaar leeft bij ons het idee om een aantal werken die zeer geliefd zijn bij ons publiek en onszelf samen te brengen op één
Een van de meest voorkomende vragen vanuit ons publiek na een concert is:
“Hebben jullie deze muziek al op cd?”
De afgelopen jaren hebben wij heel wat mensen moeten teleurstellen maar daar gaat verandering in komen!
Sinds een paar jaar leeft bij ons het idee om een aantal werken die zeer geliefd zijn bij ons publiek en onszelf samen te brengen op één album.
Composities uit het verleden en van nu, met daarnaast nog enkele gloednieuwe stukken.
We zijn er nu klaar voor om deze stap te maken en wij staan dan ook te popelen om de studio in te gaan. Maar daarvoor hebben we wel uw hulp nodig!
Het 8ctet heeft in 2014 zijn zilveren jubileum gevierd en deze cd willen wij neerzetten als een ijkpunt in de geschiedenis van 25 jaar Cello Octet.
De cd zal de naam “TR8CKS” krijgen. Dit omdat de volgorde niet van belang is, je kunt het in welke volgorde dan ook beluisteren. Een ultieme playlist van het octet!
Een knooppunt van geweldige stukken die bij elkaar een brede caleidoscoop van ons repertoire schetsen: denk aan “de Vier Jaargetijden” van Astor Piazzolla met hun explosie van kleur en virtuositeit dat zo goed bij ons ensemble past.
Of werken van Philip Glass en Arvo Pärt, componisten waar het octet zo’n bijzondere band mee heeft.
En wat dacht u van premieres van componisten als Ludovico Einaudi en Max Richter, hoe gaaf zal dat gaan klinken op 8 cello’s?
Deze cd omvat een diepe wens van het octet om deze muziek bij elkaar te brengen op een plaat, muziek die wij en u geweldig vinden om te spelen en om naar te luisteren!
Om deze droom werkelijkheid te laten worden, hebben wij u niet alleen als liefhebber, maar ook als donateur nodig. Maakt u dit alstublieft samen met ons mogelijk!
Nieuwste donaties

Iemand
1-05-2015 12:50Ik steun fijne muzikanten en ben benieuwd naar t mooie resultaat!!

Iemand
27-04-2015 09:06De indrukwekkende wijze waarop het Cello Octect muziek tot leven brengt verdient alle steun.

Take Pruntel
26-04-2015 18:12Omdat ik erg onder de indruk ben van hun spel sinds Conny Jansen danst met Philip Glass' muziek. Perfectie!