“Poëzie, circus en een kettingzaag” is een solo straattheatervoorstelling over een dichter op straat en zijn zoektocht naar de manier waarop hij erkenning en aandacht voor zijn gedichten kan krijgen. Al dichtend en bouwend laat hij het publiek uitkijken naar hoe poëzie, een driepoot en een kettingzaag uiteindelijk samen kunnen komen. En op z’n kop hangend aan de driepoot, krijgt hij dan uiteindelijk waar hij naar
“Poëzie, circus en een kettingzaag” is een solo straattheatervoorstelling over een dichter op straat en zijn zoektocht naar de manier waarop hij erkenning en aandacht voor zijn gedichten kan krijgen. Al dichtend en bouwend laat hij het publiek uitkijken naar hoe poëzie, een driepoot en een kettingzaag uiteindelijk samen kunnen komen. En op z’n kop hangend aan de driepoot, krijgt hij dan uiteindelijk waar hij naar zocht: de aandacht van zijn publiek.
Waarom straattheater?
Ik ben zelf ooit begonnen in het straattheater. Daaruit is 15 jaar geleden Theatergroep Hendrick-Jan de Stuntman ontstaan. Hendrick-Jan de Stuntman heeft in de afgelopen jaren voorstellingen gemaakt met technisch spektakel, video, in theaters, een circustent en in samenwerking met heel veel mensen. Kijk voor onze voorstellingen op de website: www.hendrickjandestuntman.nl
Dit jaar wil ik, Jos van wees, weer terug naar mijn roots. Met alle ervaringen van de afgelopen jaren als bagage, wil ik terug de straat op om een vernieuwend en theatraal straattheaterspektakel te maken.
Planning en uitvoering
“Poëzie, circus en een kettingzaag” is een straattheater voorstelling die ik in 2012 graag op de straattheaterfestivals in Nederland en op straat wil spelen. De voorstelling duurt ± 25 min.
Regie en advies door Bob Maclaren, Vincent de Rooij en Marc en Paul van Wees. Technische uitvoering Kees Bierma. Productionele- en zakelijke ondersteuning Eva Koster.
Wat doen we met je donatie?
Ik heb jullie bijdrage hard nodig. Van dat bedrag kan ik de vormgeving en benodigde techniek, zoals een draadloze microfoon, gaan financieren. Ook kan ik dan de hoognodige regisseurs en adviseurs inhuren.
En wat krijg jij dan?
In ruil voor je donatie, krijg je afhankelijk van de hoogte van het bedrag een of meerdere GRATIS t-shirts. Met dit shirt kan je vervolgens gratis de voorstelling bijwonen. Met meerdere shirts kun je dus ook je vrienden en familie gratis mee laten genieten! Vanaf een donatie van € 500,- krijg je er zelfs een meet&greet, inclusief de onovertroffen balletje-balletje act bij: dan kom ik namelijk persoonlijk de shirts bij je langs brengen.
Deel!
Via deze site en de facebookpagina van Hendrick-Jan de Stuntman houd ik je op hoogte van het maak proces en de voortgang van de financiering. Wil je me helpen dit project te realiseren, klik dan op 'Deel dit project' om 'Poezie, circus en een kettingzaag' via social media met jouw vrienden te delen.
Nieuwste donaties

Iemand
28-04-2012 14:09hendrik jan de stuntman is just the best and funniest thing i have ever seen, and gives me hope for the future of the universe....

PTWEEH
26-04-2012 21:24Dit wil je gewoon zien

Iemand
26-04-2012 18:49Vriendendienst