Mijn naam is Francisca Toetenel. Ik kom uit Rotterdam. Vorig jaar ben ik afgestudeerd aan de filmschool Rits in Brussel met de film Breekbaar (60 min). Ik heb mijn Masterdiploma met Magna Cum Laude behaald. De trailer is hier te zien.
Afgelopen oktober is Breekbaar in première gegaan op het Nederlands filmfestival.
Het is een esthetische film die een persoonlijk en intens verhaal vertelt en een
Mijn naam is Francisca Toetenel. Ik kom uit Rotterdam. Vorig jaar ben ik afgestudeerd aan de filmschool Rits in Brussel met de film Breekbaar (60 min). Ik heb mijn Masterdiploma met Magna Cum Laude behaald. De trailer is hier te zien.
Afgelopen oktober is Breekbaar in première gegaan op het Nederlands filmfestival.
Het is een esthetische film die een persoonlijk en intens verhaal vertelt en een morele en ethische reflectie bij de kijker oproept. Met ondanks de hardheid genoeg voelbare en tastbare liefde en leven.
Waarom dan deze vraag om crowdfunding?
De film is klaar, hij heeft zijn première gehad?
Eerst en vooral; Het plan was om deze oproep eerder te doen, maar de geboorte van mijn dochter nam meer tijd in beslag dan ik vooraf naïef dacht… Genietend van het moederschap gaf ik prioriteit aan het afronden van mijn film in plaats van mijn budget nauwlettend in de gaten te houden.
Daarnaast was ik bij de première vrij om de muziek in de film te gebruiken. Maar om Breekbaar op andere plekken te kunnen vertonen, moet ik de muziekrechten verwerven en betalen.
En als laatste wil ik de film nu naar zoveel mogelijk festivals sturen. Maar ook daar zijn veel kosten aan verbonden; het maken van de dvd’s, de entreegelden, persmap, flyer’s, posters en het versturen.
En daarom heb ik jullie hulp nodig!
Veel dank bij voorbaat en natuurlijk wil ik graag iets terug doen voor je belangrijke bijdrage in het realiseren van dit traject. Afhankelijk van de hoogte van je bijdrage krijg je iets terug. Klik hier rechts om te bepalen hoe je mee wilt doen.
Klik voor meer informatie over mij en mijn werk: www.cisca.nl
Synopsis Breekbaar
In een maatschappij waarin bewuste leugens en dubbele moralen gemakkelijk worden vergoelijkt en weggelachen, wordt een onnodig complexe samenleving gecreëerd, die wegvloeit van de kern van een tastbaar leven.
De hoofdpersoon Freek heeft het moeilijk zich in zijn alledaagse leven staande te houden. Wanneer hij de grip verliest, breekt hij en tekent hij de voor hem meest geliefde persoon, zijn zoon, voor het leven.
Over de film
Breekbaar is het 2e deel in een drieluik waar, door een persoonlijk portret van iemand binnen een familiesituatie, een blik op de samenleving wordt gegeven.
Deel 1 (Katya – "one of the 3 festival movies you must see at IFFR 2012” volgens de Indiewire) had de blik op het verleden gericht, Breekbaar gaat over het heden.
Katyaheb ik in Praag gemaakt en is wereldwijd op meerdere festivals vertoont.
Nieuwste donaties

Iemand
21-02-2015 20:07Super leuk dat je dit onderneemt!

Frank
21-02-2015 13:32Voor muziek en suikerklontjes ;-)

Cees van Egmond
16-02-2015 12:25Talentjes verdienen centjes!