Wat begon als pubers op een rommelzolder is acht jaar later nog steeds bij elkaar. En terwijl wij opgroeiden werd ook onze muziek volwassen. Niet zonder resultaat, om eerlijk te zijn. Veel optredens volgden. Waarbij zowel Nederlandse als internationale aandacht van de pers kregen. We speelden als voorprogramma van o.a. Moke, School is Cool, en Other Lives (US). Dat laatste deden we trouwens in een bomvolle Tivoli Oudegracht. Ook de vele Popronde
Wat begon als pubers op een rommelzolder is acht jaar later nog steeds bij elkaar. En terwijl wij opgroeiden werd ook onze muziek volwassen. Niet zonder resultaat, om eerlijk te zijn. Veel optredens volgden. Waarbij zowel Nederlandse als internationale aandacht van de pers kregen. We speelden als voorprogramma van o.a. Moke, School is Cool, en Other Lives (US). Dat laatste deden we trouwens in een bomvolle Tivoli Oudegracht. Ook de vele Popronde shows (van Maastricht tot Leeuwarden), een 3voor12 Clubtour en het Bevrijdingsfestival in Zwolle waren een paar van onze hoogtepunten.
In die acht jaar hebben we een hoop meegemaakt maar 1 droom bleef: een album. Ja, we brachten een toffe demo (Mary, Me) en EP (What a Waste) uit, maar dat waren voor ons slechts voorproefjes. Een ‘echt grotemensen album op vinyl’, dát is onze droom.
En nu is die droom bijna grijpbaar. We hebben flink gespaard, veel nummers geschreven en zijn de studio (van Di-rect!) al in geweest. Alleen komen we 4000 euro te kort. Het opnemen van de nummers en het uitbrengen op plaat kost ons bijna 9000 euro. En hoewel we veel (zo’n 5000 euro) hebben gespaard hebben we dus nog 4000 nodig. En daar kunnen jullie ons bij helpen. En het mooie is: je krijgt er nog wat voor terug ook!
Hier rechts kun je zien wat wij je bieden als tegenprestaties voor je donatie. Hoe meer je doneert, des te groter onze tegenprestatie, maar we zijn natuurlijk blij met élke euro.
Betalen gaat gemakkelijk, veilig en snel via iDeal. En niet onbelangrijk: het geld wordt teruggestort als we ons doel niet halen. Niet goed geld terug dus!
Oh, en als alles goed gaat hopen we begin 2015 het album uit te brengen! En we kunnen alvast verklappen dat dit nummer http://youtu.be/LwF0Fq5_whg er erop staat.
Nieuwste donaties

Bert
3-11-2014 22:44Omdat jullie het fokking hard verdienen!

Iemand
1-11-2014 15:39Kan niet wachten tot de release & eerste shows!

Bart van Vilsteren
31-10-2014 20:37Pracht band!! Iedere cent waard! Dat er nog maar veel noten mogen klinken! Xxx Marthe en Bart