Sinds twee jaar ben ik bezig met een groot kunstproject, The Romantic Escape. In mijn studio ben ik begonnen met het maken van kostuums. In die kostuums heb ik een groep figuranten op vijf verschillende locaties in Amsterdam gefilmd en gefotografeerd. Die filmpjes en foto’s gebruik ik om 5 grote schilderijen en zes grote houtskooltekeningen te maken. De schilderijen zijn in zwartwit, realistisch geschilderd maar met een mysterieuze sfeer, het zijn eigenlijk net
Sinds twee jaar ben ik bezig met een groot kunstproject, The Romantic Escape. In mijn studio ben ik begonnen met het maken van kostuums. In die kostuums heb ik een groep figuranten op vijf verschillende locaties in Amsterdam gefilmd en gefotografeerd. Die filmpjes en foto’s gebruik ik om 5 grote schilderijen en zes grote houtskooltekeningen te maken. De schilderijen zijn in zwartwit, realistisch geschilderd maar met een mysterieuze sfeer, het zijn eigenlijk net filmscènes. Ik wil graag beelden maken die je in eerste instantie meteen begrijpt maar die in tweede instantie inhoudelijke vragen oproepen. The Romantic Escape gaat over het loslaten van illusies, over de onzichtbaarheid en zichtbaarheid van de waarheid. Wat is de waarheid en welke gevolgen heeft het om dat onder ogen te zien?
Op een industrie-terrein in Amsterdam Noord waar verschillende kunstenaars en andere kleine bedrijven werken, staat de Mercedes garage ‘De Oude Ster’. Deze garage zal deels omgebouwd worden tot een nieuwe tentoonstellingsruimte. Op deze exclusieve plek wil ik in december 2014 een speciale opening houden en mijn nieuwe werk een maandlang exposeren. Al het werk dat te zien is, wil ik in een kleine catalogus af laten drukken.
De financiering van deze expositie bestaat uit een eigen bijdrage, steun van fondsen en uit crowdfunding. Dat betekent dus dat jij mee kunt doen aan het realiseren van deze expositie. Ik kan schilderen en jij kunt mij helpen dit te laten zien!
Aan jouw donaties kunnen allerlei speciale activiteiten of voordelen verbonden zijn. Bijvoorbeeld: een uitnodiging voor de VIP-preview, een aantal linoleumsnedes in beperkte oplage gemaakt voor dit project, of een op maat gemaakt arrangement.
Vind je het leuk om dit project te volgen op Facebook? Dat kan!
Maak alles mee op de pagina The Romantic Escape.
Volger worden via Twitter kan ook: The Romantic Escape @LottadeBeus.
Meer informatie over mij en mijn werk vind je op www.lotta.nl.
Ik zie uit naar ONZE Romantic Escape!
Productie: Stéphane Blokhuis.
Nieuwste donaties

Milan Veld
25-10-2014 19:16Con tanto amore

Iemand
24-10-2014 16:55Lieve Lot, ik ben fan!

Catella Spinosa
14-10-2014 11:10Je maakt prachtig werk, je verdient het!