Pure Delight is de naam van een kunstproject wat fotograaf Ernest Selleger produceert en exposeert in het kader van de Kunst10Daagse in Bergen Noord-Holland.
Ernest Selleger, geboren op Tweede Kerstdag 1963 in Bergen Noord-Holland, getrouwd en vader van drie kinderen, begon zijn carrière na zijn afstuderen aan de Fotoacademie in Den Haag in 1988.
In de vierentwintig jaar dat hij fotografeert is er veel veranderd, met als meest ingrijpende
Pure Delight is de naam van een kunstproject wat fotograaf Ernest Selleger produceert en exposeert in het kader van de Kunst10Daagse in Bergen Noord-Holland.
Ernest Selleger, geboren op Tweede Kerstdag 1963 in Bergen Noord-Holland, getrouwd en vader van drie kinderen, begon zijn carrière na zijn afstuderen aan de Fotoacademie in Den Haag in 1988.
In de vierentwintig jaar dat hij fotografeert is er veel veranderd, met als meest ingrijpende stap de overgang van analoog naar digitaal. De tijd van uren in de doka doorbrengen is voorbij. Daar zijn mooie technische mogelijkheden voor in de plaats gekomen. Wat niet veranderd is, is het fingerspitzengefühl dat nodig is om het ambacht fotografie te beheersen. En dat doet je, aldus Ernest, door écht te kijken.
In het licht van het vijfentwintigjarig jubileum als fotograaf dat hij volgend jaar viert, presenteert Ernest tijdens de Kunsttiendaagse 2014 in Museum Kranenburgh – Culturele Buitenplaats Bergen een prachtige fotocollectie onder de titel ‘Pure Delight’.
Deze titel is niet toevallig ontstaan.
Pure verwijst naar pure eenvoud. Door de foto’s in zwart-wit af te drukken, ontstaat een rustig beeld. De bezoeker wordt niet afgeleid door kleuren, waardoor veel meer de aandacht uitgaat naar de kracht van de pose en de manier waarop het model een eenheid vormt met de natuur. Tegelijkertijd valt een verrassende contradictie op. De keuze voor een op het eerste oog ingetogen compositie, contrasteert én harmonieert met de klasse die de modellen uitstralen: Delight. Ernest slaat hiermee een brug tussen fashion en nature, zeer verschillende specialisaties binnen de fotografie.
Op de vraag wat Ernest wil bereiken met deze expositie, antwoordt hij gepassioneerd: ‘Dat fotografie als onderdeel van de Kunsttiendaagse echt zal knallen!’
Pure Delight – een nieuwe kijk op fotografie.
· Ernest Selleger Fotografie: http://ernestselleger.nl/
· Renate Bommer – visagie
· Rudy van Eikeren – styling
· Ruben Kunst - beeldtechniek
· FV media – video & promotie: http://www.fvmedia.nl/
Nieuwste donaties

Iemand
16-07-2014 11:43Heel veel succes Ernest!

Eric Veroliemeulen
16-07-2014 09:09Hotel Villa La Palagina, Resort in Tuscany www.palagina.it

Peter van den Komme
25-05-2014 10:51Veel succes met de voorbereidingen Ernest!