Hallo, leuk dat je hier op klikt!
Over ons Wij zijn Felice van Leth en Iris Stam, twee vers afgestudeerde Docerend Theatermakers en sinds kort vormen wij TG De Raffinaderij. Samen met twee acteurs, een vormgever, een kostuumontwerper en een componist maken we een voorstelling. Felice regisseert en Iris schrijft. Ook vertolken wij de twee vrouwelijke rollen.
Over onze
Hallo, leuk dat je hier op klikt!
Over ons
Wij zijn Felice van Leth en Iris Stam, twee vers afgestudeerde Docerend Theatermakers en sinds kort vormen wij TG De Raffinaderij. Samen met twee acteurs, een vormgever, een kostuumontwerper en een componist maken we een voorstelling. Felice regisseert en Iris schrijft. Ook vertolken wij de twee vrouwelijke rollen.
Over onze voorstelling
Ons debuut in het theaterlandschap wordt Morgen vinden we Jager, een oogstrelende en verbeeldingskrachtige voorstelling voor iedereen vanaf 10 jaar. In de voorstelling dwalen een boswachter, een dame en een broer en zus door een bos. Afzonderlijk van elkaar zijn ze verdwaald geraakt, samen gaan ze op zoek naar de uitgang. Maar er is iets met het bos. Hoe harder de dwalers hun best doen, hoe verder de uitgang van ze af lijkt te raken…
BROER: Nou, je hebt het weer mooi voor elkaar. Verdwaald.
ZUSJE: Dat doe ik toch niet expres. Denk je dat ik het leuk vind?
BROER: Dat denk ik ja. Volgens mij zit jij je te verkneukelen.
ZUSJE: Verkneukelen?
BROER: Om mijn ellende.
ZUSJE: Onze ellende.
DAME: U wist toch waar het was?
BOSWACHTER: Zoiets heb ik nooit beweerd.
DAME: U kent dit bos als uw broekzak. U bent de Boswachter. U bent hier de autoriteit.
BOSWACHTER: Jawel. Dat was ik tenminste. Maar er is iets. Er is iets gebeurd. Er is iets gaande. Alles komt me plotseling onbekend voor.
Over ons project
Morgen vinden we Jagerwillen we (via ons impresariaat Spruit!producties) aanbieden aan basisscholen voor de leerlingen van groep 7 en 8. In hun oude vertrouwde gymzaal creëren we een totaal nieuwe wereld. Naast deze voorstelling gaan we een workshop ontwikkelen, zodat we de leerlingen stimuleren zelf aan de slag te gaan met kunst/theater. Bovendien willen we ze een onvergetelijke ervaring te bieden die ze in de toekomst blijft prikkelen en enthousiasmeren voor de kunsten.
Met dit project hopen wij een bloeiende start te maken met ons eigen theatergezelschap, zodat we in de toekomst onze eigen voorstellingen kunnen produceren. Daarbij willen we kwalitatief hoogstaande theatervoorstellingen maken voor basisscholen.
Over onze broekzak
Zoals u kunt zien in ons filmpje, hebben we de bodem van onze broekzak bereikt. We hebben uw donatie hard nodig voor de aanschaf van materialen voor mooie kostuums en prachtig decor. Kijk in het lijstje met tegenprestaties om te zien wat daar tegenover staat!
Voor meer informatie kunt u kijken op www.facebook.com/TGDeRaffinaderij
Speciale kerstaanbieding: vanaf 50 euro krijg je tot de kerstdagen een gebreid kerstboompje bij je donatie!
Nieuwste donaties

Iemand
26-12-2013 16:49Succes lieve mensen! Nog even iedereen lastig vallen met alle promotie! Jullie verdienen het!

Iemand
19-12-2013 17:31Voor de Kunssssst !!!

charlotte poos
17-12-2013 10:22Veel succes!!!