Even voorstellen
Hoi, en welkom! Mijn naam is Sanne Huijbregts, ik ben zangeres en percussioniste, en ik ben smoorverliefd geworden op de Vibrafonette. Help je mij met de financiering van mijn droominstrument? https://sannehuijbregts.com/sanne-sanne https://www.instagram.com/sanne_sanne_music/
Van elektronisch naar akoestisch
Al jaren speel ik al mijn live-concerten op een Xylosynth. Dit is een elektronische vibrafoon,
Even voorstellen
Hoi, en welkom! Mijn naam is Sanne Huijbregts, ik ben zangeres en percussioniste, en ik ben smoorverliefd geworden op de Vibrafonette. Help je mij met de financiering van mijn droominstrument?
https://sannehuijbregts.com/sanne-sanne
https://www.instagram.com/sanne_sanne_music/
Van elektronisch naar akoestisch
Al jaren speel ik al mijn live-concerten op een Xylosynth. Dit is een elektronische vibrafoon, dus denk aan een midi keyboard maar dan met stokken. Maar tijdens de opnames van mijn debuutalbum vorig jaar, kwam ik erachter dat akoestische instrumenten veel beter bij mij en mijn muziek passen. De klank, de tastbaarheid, de echtheid - alleen al het feit dat andere stokken ook echt een ander geluid creëren was doorslaggevend.

Maak kennis met de Vibrafonette
En zo ontdekte ik deze kleinere vintage vibrafoon, en stuitte ik al snel op een Amerikaans bedrijf die deze Vibrafonettes nieuw-bouwt! De warme, donkere klank zal mijn muziek enorm verrijken en mij als musicus een ongelooflijke nieuwe inspiratie-boost geven. Daarnaast zal de draagbaarheid van dit instrument mij de ruimte geven om ook nog mijn kalimba, glockenspiel en tafelbellen mee te nemen naar een concert, om een breed scala aan kleuren te presenteren.
https://www.malletshop.com/instruments/vibraphones/gigster

🦋 Steun, en kom het live bewonderen! 🦋
In September komt mijn debuutalbum Mountain Child uit, vergezeld door een release-tour door heel Nederland (+ 1 in Frankrijk en België). Als dank voor jouw donatie bied ik graag o.a. het album aan, twee maanden vóór de officiële releasedatum en uiteraard met een persoonlijke boodschap. Ook kun je kaartjes reserveren voor onderstaande shows, en zal ik op het desbetreffende optreden natuurlijk de aanwezige donateurs benoemen en bedanken.
- 11-08 // Jazz à Juan Summer Sessions - Juan-les-Pins, FR (nog 8 beschikbaar)
- 17-08 // Amersfoort Jazz Festival - NL (nog 10 beschikbaar)
- 14-09 // Bimhuis - Amsterdam NL_(_nog 18 beschikbaar)
- 21-09 // De Doelen - Rotterdam NL (nog 10 beschikbaar)
- 23-09 // Paradox - Tilburg NL (nog 23 beschikbaar)
- 24-09 // TivoliVredenburg - Utrecht NL (nog 14 beschikbaar)
- 28-09 // ProJazz - Den Haag NL (nog 9 beschikbaar)
- 18-02-’24 // Verkadefabriek - Den Bosch NL (nog 10 beschikbaar)
- 21-06-’24 // CC Muze - Heusden-Zolder BE (nog 20 beschikbaar)
Deze lijst wordt regelmatig geüpdate. Mail mij gerust voor vragen.

♥️ 🙌🏻 ! ! ! BEDANKT ! ! ! 🙌🏻 ♥️
Nieuwste donaties

Remco Menting
2-06-2023 20:19Omdat Sanne de bom is

Kristjan Martinsson
31-05-2023 09:06Alle beetjes helpen. Zet hem op!

Catarina Gomes
30-05-2023 17:46Super excited about this CD! 😃🙏🏼