Word een Goeike en help ons bij de realisatie van onze 3e catalogus: Goeikes - Achter de Schermen
Ben jij wel eens in het depot van een museum geweest? Weet jij wat er achter de schermen van een bloemencorso gebeurt? En kun jij je verplaatsen in iemand die autisme heeft?
Achter de Schermen
In 2023 nemen wij je mee achter de schermen van
Word een Goeike en help ons bij de realisatie van onze 3e catalogus: Goeikes - Achter de Schermen
Ben jij wel eens in het depot van een museum geweest? Weet jij wat er achter de schermen van een bloemencorso gebeurt? En kun jij je verplaatsen in iemand die autisme heeft?
Achter de Schermen
In 2023 nemen wij je mee achter de schermen van héél véél verschillende onderwerpen. Dat doen we met 11 gepassioneerde fotografen die een jaar lang onder begeleiding aan een fotoserie hebben gewerkt. Maar ook met 3 Oekraïense vluchtelingen, +/- 10 professionele fotografen, 22 ouderen en minimaal 150 leerlingen van zowel het basis- als middelbaar onderwijs.
Al deze series, stuk voor stuk met hun eigen bijzondere thema, zijn van 19 mei tot en met 25 juni te zien in het centrum van Helmond. Gratis en laagdrempelig op het Piet Blomplein en in de kasteeltuin. Voor het eerst op presentatieborden in samenwerking met het Vakcollege gemaakt.

Catalogus
Goeikes – Achter de Schermen is alweer het derde fotofestival van onze Goeikes. En, net als bij de eerdere edities, brengen we ook nu weer een luxe catalogus uit. Even groot en met 100 tot 160 pagina’s vol (kleuren)fotografie.
Voor het festival hebben we, mede met behulp van Kunstloc, Prins Bernhard Cultuurfonds, Fonds voor Cultuurparticipatie en VSB-fonds, al de nodige bedragen opgehaald. Omdat de catalogus net zo laagdrempelig te houden als het festival zoeken we nu alleen nog de middelen om de drukkosten te kunnen betalen.

Goeikes
Stichting Goeikes is een initiatief van voormalig stadskunstenaar Tahné Kleijn, die sinds de vorige editie het team heeft uitgebreid met architect van de Loo, fotografiedocent Bram Verhees en grafisch ontwerper Tessa Kuipers.
Wij hebben als doel om mensen te verbinden door middel van fotografie. En dat betekent drempels wegnemen - zowel voor de fotograaf als de kijker. Wij vinden namelijk dat iedereen een verhaal te vertellen heeft en dat opleiding, economische positie, afkomst, leeftijd of gender géén belemmeringen mogen vormen bij het delen daarvan. En we brengen juist ook mensen die niet per sé musea bezoeken in aanraking met cultuur d.m.v. onze laagdrempelige en gratis te bezoeken expo.
Een Goeike is een schatje, scheetje of goed persoon. Ben jij ook een Goeike? Help ons dan met de realisatie van de derde editie van ons fotofestival!
Meer weten? Kijk op de website www. goeikes.nl of volg ons op Facebook of Instagram!
Ge wordt bedankt!


Nieuwste donaties

Hoestie
6-05-2023 12:18Omdat ik graag de 100ste donateur wil zijn en omdat ik 89% een vervelend getal vind.

Els
5-05-2023 11:33Voor de ouders die de trots op hun stilgeboren kindje en de kwetsbaarheid van hun verdriet willen laten zien.

Peggy Hezemans
28-04-2023 14:36Voor een liefhebber.