Stel je voor een beroemd kunstwerk aan de muur die je zelf hebt gemaakt. Ja dat kan in een paar uur met de kunstkoker! Stapsgewijs leer je de techniek en met de materialen in de kunstkoker kan je direct aan het werk.
Be an Artist
Hier ben je op de juiste plek om eenvoudig een prachtig schilderij te maken van een beroemde kunstenaar met jouw handtekening
Stel je voor een beroemd kunstwerk aan de muur die je zelf hebt gemaakt. Ja dat kan in een paar uur met de kunstkoker! Stapsgewijs leer je de techniek en met de materialen in de kunstkoker kan je direct aan het werk.
Be an Artist
Hier ben je op de juiste plek om eenvoudig een prachtig schilderij te maken van een beroemde kunstenaar met jouw handtekening daaronder. Met een duidelijk stappenplan leer je de vaardigheden in een handomdraai. Ga gelijk aan de slag! De materialen zitten er al bij namelijk.
www.destijlanalist of https://www.instagram.com/kruip_in_de_huid_van/

Daar waar anderen soms een beetje vaag over kunst praten, is de Kunstkoker juist heel duidelijk en concreet. Het is een kennismaking met de kunstenaar en de techniek die je gaat leren. Met heel praktische tips en duidelijke uitleg lukt het wie dan ook (ja, ook beginners) om stap voor stap op een bepaalde manier te schilderen, tekenen of collage technieken te gebruiken.
Het stappenplan laat met behulp van tekeningen, teksten en kleine oefeningen zien hoe de werken zijn opgebouwd. Begon de kunstenaar zijn werk steeds met kleine rondjes? Doe dat dan na! Tekende hij zonder perspectief maar bracht hij er toch diepte in? Ontdek hoe hij dit dan voor elkaar kreeg. En waar loopt de horizon van het getekende landschap? Hoe krijg je krabbelend een Rembrandt op papier?

Wie ben ik?

Tonny van der Linden is de naam, 53 jaar, ik ben opgegroeid in Rotterdam, en heb sinds een paar jaar in de omgeving van Nijmegen een stacaravan . De groene omgeving en de vrijheid helpt mij goed bij het verder ontwikkelen van mijn creativiteit. .
Het zat al vroeg in me. Als jong meisje in de schoolbanken was ik al bezig met kleur en het experimenteren met verschillende materialen.
Na de lerarenopleiding tekenen en schilderen maakte ik vrij werk. Dat deed ik vanuit een atelier in een oud schoolgebouw. Ik maakte schilderijen, muurschilderingen en logo-ontwerpen. Later ging ik aan de slag als activiteitenbegeleidster bij ouderen en volgde de opleiding tot creatief therapeut.
Als freelancer bij verschillende doelgroepen leerde ik om workshops te maken die in twee uur klaar waren. In een korte tijd resultaat hebben verhoogt de eigenwaarde Zo ontstond de kunstkoker. Dat is niet alleen een creatief cadeau voor jezelf of een ander. Het versterkt ook je zelfbeeld en je rechter hersenhelft.
www.destijlanalist.nl of https://www.instagram.com/kruip_in_de_huid_van/
Waar gaat jouw bijdrage naartoe?
Met jouw bijdrage kan ik de koker verder ontwikkelen. Voor educatief materiaal en geschikt voor de zorg, als bijdrage van een revalidatieproces. Om mooie kunst te maken wil ik investeren in duurzame materialen van goede kwaliteit. Zodat jouw kunstwerk kunstwaardig wordt en goed is voor het milieu..
Nieuwste donaties

Marc
21-12-2022 15:20Omdat het hard nodig is om kunst toegankelijk te maken voor iedereen en Tonny een superster is.

PlatformPowerVrouwen
21-12-2022 15:14Het platform PowerVrouwen zet zich met power, passie en plezier in voor gezond vrouwelijk ondernemerschap. En mooie projecten - zoals deze!

Erik Kemper
17-12-2022 12:19Wat een leuk initiatief: iedereen een meesterschilder!